• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Legální rozměr pneu v TP - zápis, možnosti

Pomohlo vám toto téma?


  • Celkem voličů
    8
Kroužím kolem CX-5, AWD 2,5 A/T EXCLUSIVE-LINE... podle všeho Y2023.
Dostal jsem jen mailem (ani ORV ani COC) příslušná "správná kola" takto:
225/55 R19 99V, 7Jx19 ET45
225/65 R17 102V, 7Jx17 ET45

Sedí to, prosím (?), pokud mi to někdo porovná se svými..., hlavně disky, obutí je 99.9% cajk.
 
Ahoj skupino. Teď před létem si musím pořídit nové letní pneu. Na autě mám teď 215/45 R18, rozhodl jsem se ale, že chci nějak zapsat 225/40 R18. Samozřejmě že bych je chtěl mít na originál discích z Mazdy 3 BN G165 s šířkou disku 7J. Neřešil jste někdo totožnou nebo podobnou záležitost? Budu rád za jakoukoliv radu. Děkuji všem!
 
Zapíšeš je jen, pokud budeš mít v ruce typový list na DISKY (což nebude případ origináních disků), na kterých bude možno provozovat tento rozměr pneu. Bez disků, resp. typového listu k nim, ty pneumatiky nazapíšeš. Už se to tu řeší v jiných vláknech. Mno a na 7J disku provozovat 225 pneu, nevím no...
 
Back
Top