• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Lupani ve spojce

Mori

člen KLANu
45
Cau lidi.mam na vas dotaz.nesetkali jste se s tim,ze vam pri vyslapnuti spojky, jakože "lupne" v pedalu. Je to hrozne nepříjemný a dela to vlastne jak pri vysplapnuti ,tak i pri vraceni pedalu. Nekdy to dělá někdy ne,ale úplně sem otravenej stim řadit. ne, ze bych se jakoze propadl kdyz vyslapnu,ale najednou to v jednom bode,proste preskoci.kam sem dosahl a videl ,nic volneho nikde neni.Auto ma 120tis.neverim ze je to opotřebované.
 
Cau lidi.mam na vas dotaz.nesetkali jste se s tim,ze vam pri vyslapnuti spojky, jakože "lupne" v pedalu. Je to hrozne nepříjemný a dela to vlastne jak pri vysplapnuti ,tak i pri vraceni pedalu. Nekdy to dělá někdy ne,ale úplně sem otravenej stim řadit. ne, ze bych se jakoze propadl kdyz vyslapnu,ale najednou to v jednom bode,proste preskoci.kam sem dosahl a videl ,nic volneho nikde neni.Auto ma 120tis.neverim ze je to opotřebované.
Ahoj, zkus se jen tak ze srandy kouknout přímo na spojkový pedál. Setkával jsem se s tím u GG (nejvíc před FL), ale občas prasknul držák spojkovýho pedálu. Když si lehneš ke spojkovýmu pedálu a rukou ho zmáčkneš, tak koukej na ten úchyt jestli se nějak nekroutí a rovnou v něm neuslyšíš to prasknutí. A nebo specifikuj odkud ten zvuk jde. Jestli z kabiny a nebo z motorovýho prostoru někde u převodovky / spojky
U těhle věcí nemusí jít ani tolik o to kolik má auto najeto, ale i jak je starý a GH už tu nějaký ten rok je
 
Poslední úprava:
chroupalo mi u GH taky ve spojce, na začátku mě to děsně lezlo na nervy, ale pak jsem si zvykl a přestal to vnímat ....... dělala to vyloženě mechanika pedálu, když se vyšlapával pomaličku, něco v tom tehdá přeskakovalo....
 
chroupalo mi u GH taky ve spojce, na začátku mě to děsně lezlo na nervy, ale pak jsem si zvykl a přestal to vnímat ....... dělala to vyloženě mechanika pedálu, když se vyšlapával pomaličku, něco v tom tehdá přeskakovalo....

Mám stejnou zkušenost, najeto bylo 120 K když jsem ji dovážel a ze začátku jsem si říkal co to je, teď to buď přestalo nebo to nevnímám :)
Myslím si jak psal Vitus, že to tak v podstatě prostě je..
 
Mi to dělalo taky občas a taky mě to štvalo, naštěstí už s tím jezdí žena a ta nic neslyší a je spokojená :)
 
Back
Top