• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Mám vybitý klíček?

Quariss

nový člen
20
Zdravím všechny! Mám M3 BN 2018 a mám problém se zamykáním vozu. Dnes ráno jsem opustil auto při tom že jsem čekal než se samo zamkne, ale auto nic. Potom jsem zkoušel zapnout zapalování a taky nic. Myslíte že je po těch 4 letech vybitá baterie v klíčku či je chyba někde jinde. Měl jste někdo podobný problém? Děkuji
 
Nemate nekdo tuseni, proc v DO funguji jen "znackove" knoflikove baterie? Kdyz tam dam Lidl, nebo jiny noname, tak si ovladac ani neprdne, ale kdyz tam dam napr. drahy Duracel, tak vse v poradku. Pritom parametrove se jedna o podobne zdroje :no_mouth:
 
Nemate nekdo tuseni, proc v DO funguji jen "znackove" knoflikove baterie? Kdyz tam dam Lidl, nebo jiny noname, tak si ovladac ani neprdne, ale kdyz tam dam napr. drahy Duracel, tak vse v poradku. Pritom parametrove se jedna o podobne zdroje :no_mouth:
Zajímavý... Já jsem do našich DO (BM,GJ,KF) dával zásadně první 2025 baterku kterou jsem chytnul u Vietnamce v regálu (nebo i tu LIDLovou).
 
Ted jsem menil manzelce u Forda, je tam 2x 2025 a Lidl baterky nic, tak jsem, vzhledem ke zkusenosti z minula, koupil Duracelky a pohoda :eek:
 
Neměl by být důvod aby tam nefungovalo cokoli. Máš možnost změřit V-metrem zda to, co tam dáváš, není vybité?
 
U těch neznackovych se to stává. Já mám plato CR2032 z Ikey a už se mi několikrát stalo, že nová baterka byla takřka mrtvá...
 
Také jsem koupil noname v Kauflandu a jedna ani ťuk,s druhou klíček normálně funguje. Když se začne hlásit, že je potřeba vyměnit tak ji zmeřím voltnetrem a normálně má 1,5V. Tak schovám, hodí se do starého PC na základní desku 😃🙄
 
Hm, takze "nejsem tak bohaty, abych si mohl kupovat levne veci" :confused:

Také jsem koupil noname v Kauflandu a jedna ani ťuk,s druhou klíček normálně funguje. Když se začne hlásit, že je potřeba vyměnit tak ji zmeřím voltnetrem a normálně má 1,5V. Tak schovám, hodí se do starého PC na základní desku 😃🙄
2025 ma mit 3V?
 
Back
Top