• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Auto nestartuje - úplně mrtvé

Stonkey

nový člen
2
Ahojte, obracím se zde na forum jestli nekdo měl stejný problém. Auto normálně fungovalo, startovalo na jedno kliknutí. Dnes přijdu k autu a zmáčknu spojku rozsvítí se červený klíček na palubovce, tak zkusím vyměnit baterky v ovladači a bez změny. Nejde ani nažhavit motor. Jako bych sedl do auta bez startovací karty a chtěl nastartovat. Zkoušel jse odpojit a zapojit baterii ale stále stejné. Potřebuji dnes nutně posunout auto a nejde ani přes pomocný klíč, který zasunu co nejhlouběji a máčkám startovavací tlačítko a nic, přesně jak se píše v manuálu. Měl někdo podobný problém ?
 
 
Ano baterka je v pohohdě.

odkaz číslo dvě popisuje uplně stejnou situaci jako mám já. Netuším jak dostat auto ze dvora do servisu bez nastartování, po pár zatočení se zamkne volant a je konec.
 
odkaz číslo dvě popisuje uplně stejnou situaci jako mám já. Netuším jak dostat auto ze dvora do servisu bez nastartování, po pár zatočení se zamkne volant a je konec.
Jedine teda cez odtah, ak by sa zamykal volant skusil by som v mieste kde treba tocit kolesami podlozit napriklad hrubsi papierovy karton pod kolesa a skusit tak otocit, netusim ci sa to zamkne alebo nie.
 
Back
Top