• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

Pánové dnes jsem zjistil, že na GJ jdou dát pneu o rozměru 215/65 R16. Čuměl jsem na ten italský techničák jak puk, ale ten rozměr tam byl. Takže pokud by chtěl být někdo masochista a dát na GJ 16" kola tak může.
 
Mám ty 16-ky také zapsány v TP a kromě nich i 225/55/19.Takže gumy z CX5.225/45/19 mám povoleny jen zimní.Shrek mi říkal,že to je chyba,že ta kola tam nenarvu.Ale na autě mám ty 45
 
No,však říkám,že na Mazdě 6 GJ mám v TP zapsány jako hlavní kola 225/55/19 tzn kola z CX5.
 
Ahoj, někdo s diagnostikou v okolí Zlína a ochotný se mrknout na mou Mazdu?( po výměně oleje ) bych chtěl smazat kontrolku /oil change due/. Díky za odpověď
 
No, mám Mazdu před FL, tak jsem našel tento postup v návodu. Je to ono? 58b077413348e9456f5af1a08e70ce2f.jpg

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
 
Aha, předFL netuším ale podlle toho návodu co si poslal by to asi mělo fungovat ;)
 
Nevíte někdo zda se na GL nedá nějak nakalibrovat údaj o spotřebě paliva? Jednotka v autě mě dlouhodobě vykazuje rozdíl oproti tankování cca - 0.3/100. Vím že u mého starého GY šlo nějakým způsobem volit úpravu té spotřeby od - 15-10-5-0+5+10+15 (asi v %??)
Je něco podobné I tady?
 
Poslední úprava:
Ahoj, v me sestce nemam parkovaci kameru, jde to nechat dodelat mimo autorizak, kde by to urcite stalo balik?
 
Tak mě už hláška na málo vzduchu v pneu svítí cca dva týdny a nejde resetovat.
Po resetu okamžitě znovu naskočí a to se nemusím ani rozjet.
Vzduchu tam je samozřejmě dost.
Neví někdo co to může být?
 
Nádherné video,hurá,máme pozink!
Doufám,že jsou takto chráněna všechna auta a ne jen pro vytipované trhy.
 
Tak mě už hláška na málo vzduchu v pneu svítí cca dva týdny a nejde resetovat.
Po resetu okamžitě znovu naskočí a to se nemusím ani rozjet.
Vzduchu tam je samozřejmě dost.
Neví někdo co to může být?
Rozdíl výšky vzorku pneu na nějaké nápravě.Snímá to přes ABS
 
Snímá,ale až potom co se kola začnou točit.A me to vyskočilo hned po resetu a to jsem se ani nerozjel.
Každopádně při svolávačce mi to vymazali a už se neprojevilo.
 
Back
Top