1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

Diskuzi v 'Mazda6 (GJ/GL)' zahájil Ter Leeloo II, 25. 5. 2017.

1. sedvo

sedvo výkonný člen KLANu

425
    106
    43
    Na GH mám aktuálně 287000 a přední kotouče mám stále původní Ještě chvíli musím vydržet.

2. Krabat

Krabat rodinný člen KLANu

274
    303
    63
    Chlapi, Vy mě s těmi brzdami znepokojujete. :) Já brzdil zprudka už několikrát. Měl jsem nedávno takový náročný týden, kdy jsem byl třikrát kousek od nehody. Nedívejte se na mě jako na piráta. Nejezdím nesmyslně rychle, předvídám a nikdy jsem nezpůsobil nehodu. Kvůli tomu, co se nedávno stalo, budu montovat do auta kameru. Naposledy mě blbec s přívěsem vytlačil dokonce mimo silnici! Tak blízko nehodě, jako tehdy, jsem fakt ještě nebyl. Mít tehdy kameru, tak ten záznam předám na policii, bez legrace.

Každopádně, ani po nájezdu asi 25 tisíc km nepozoruji žádný problém. Doufám, že to tak zůstane. A na mazda3revolution.com fóru se kdysi dávno bavili o tom, že materiál kotoučů se změnil.

3. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 102
    2 323
    183
    Spritmonitor.de
    jezdil jsem teď tři dny za sebou na ledovec, kde odpoledne padám víc než kolmý kilometr během 14km jízdy a skoro bych se vsadil, že původní origo brzdy GJ by minimálně hodně zvadly cestou dolů, protože i EBC komplet s black dash kotouči a Yellow stuff deskama smrděl jak kdyby brzdy už hořely, ale brzdilo to pořád super.

OT: docela by mě zajímalo čím mají osazené linkové autobusy brzdy, protože těm musí měnit brzdy snad obtýden :))

4. eko1980

eko1980 výkonný člen KLANu

541
    216
    43
    Krabat
    Kameru kup tech par tisic se ti vyplati v pripade ze te nekdo naboura a ujede ;) Nehlede na to ze sem tam se mi naskytne situace ze za zatackou na me kouka liska uprostred cesty nebo srnci prechazeji silnici :) Nastesti jsem zadne zvire jeste nesrazil,doufam ze to tak zustane.

5. eko1980

541
    216
    43
    Jinak oem brzdy japonci nikdy nemeli moc dobre...Kdyz tak koukam na auto motor und sport tak ti japonci zabrzdi ze sta na nulu tak kolem 38 metru...Konkurence o dva az tri metry drive.

6. Tomáš Havel

Tomáš Havel nový člen

12
    3
    3
    Spritmonitor.de
    Mě v Autopalace u GL museli stočit brzdy po 1500 km, od té doby si dávám pozor. Nyní mám najeto 15000 a desky vypadají v polovině života. Až půjdou úplně tak EBC kotouče a greenstuff.

7. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 102
    2 323
    183
    Spritmonitor.de
    Green stuffy pekelně práší ... a Yellow taky. Skvěle brzdí a nepráší Red stuff, ale netuším, jestli existujou pro tvoje auto. Na GJ neexistujou :(

8. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    MPS mělo 320mm brzdy v pořádku, to jen ty 300mm kotouče nejsou dělané pro evropský styl jízdy.

9. vladas75

vladas75 rodinný člen KLANu

773
    407
    63
  10. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
  11. lakilaki

lakilaki výkonný člen KLANu

567
    139
    43
  12. vladas75

vladas75 rodinný člen KLANu

773
    407
    63
    Super, to přehnané množství vosku mě překvapilo a pak že je slabá antikorozní ochrana :D

13. eko1980

541
    216
    43
    Ale slabe misto prece jen nasli...
    Cituji: Za krytem v levem prednim podbehu se nashromazdilo vetsi mnozstvi listi,necistot a posypove soli.Tim je zadelano na vznik koroze.

Sdílet tuto stránku