• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

Ahoj taky jsem nováček, ale kluci se mě ujali, tak snad nekupujeme tu samou :)
Přeji hodně štěstí při nákupu. Já jedu dneska v noci do německa pro M6 , tak snad půjde vše podle plánu, nerad bych si udělal výlet 750 km tam a neúspěšně :)
 
Nee kdepak...nekupujeme...ja ji kupuji od deleara, ale jak se rika duveruj ale proveruj :)
 
Tak výpis sehnán :) , ale mám otázku...nechal jsem si udělat i výpis na https://zkontrolujsiauto.cz/ a dle tohoto vypisu byl vuz havarovan, ale v servisni knizce neni zaznam...pritom je to auto primo od autorizovaneho prodejce a servisu Mazda....Je to vubec mozne?
 
Tak výpis sehnán :) , ale mám otázku...nechal jsem si udělat i výpis na https://zkontrolujsiauto.cz/ a dle tohoto vypisu byl vuz havarovan, ale v servisni knizce neni zaznam...pritom je to auto primo od autorizovaneho prodejce a servisu Mazda....Je to vubec mozne?
Ano je, jelikož do elektronické servisní knížky se nepíší žádné další opravy a informace nad rámec pravidelných servisních prohlídek, které zahrnují věci, které mají daný servisní interval
 
Tak výpis sehnán :) , ale mám otázku...nechal jsem si udělat i výpis na https://zkontrolujsiauto.cz/ a dle tohoto vypisu byl vuz havarovan, ale v servisni knizce neni zaznam...pritom je to auto primo od autorizovaneho prodejce a servisu Mazda....Je to vubec mozne?
A to máš plný výpis, nebo jen ty bláboly, které mají nalákat na jeho nákup za 500 Kč? Já jen že moje auto tam má hrozivé "Záznamy o poškození", což je IMO 1x oprava čelního skla zacelením lepidlem a 1x jeho výměna po druhém šutráku. :D
 
A to máš plný výpis, nebo jen ty bláboly, které mají nalákat na jeho nákup za 500 Kč? Já jen že moje auto tam má hrozivé "Záznamy o poškození", což je IMO 1x oprava čelního skla zacelením lepidlem a 1x jeho výměna po druhém šutráku. :D
Mam ten plny vypis...
 

Přílohy

  • Výstřižek.JPG
    Výstřižek.JPG
    22,3 KB · Zobrazení: 85
Tak to je smůla, čerstvý kus a hned to do něj někdo nakouří zezadu. Tak jedině to prohlédnout, jestli je to dobře opravené.
 
Jak, nijak - nové čelo, nový nárazník, pokud auto má čidla, tak možná i to do toho nějaké čidlo a plus lak a práce a 30000,- jak vymalovaných. :D
 
Jak, nijak - nové čelo, nový nárazník, pokud auto má čidla, tak možná i to do toho nějaké čidlo a plus lak a práce a 30000,- jak vymalovaných. :D
zatim to tak vypada...ze to byl naraznik...budu vedet odpoledne..
 
Mne jo:cool:. Pravda špína je na tom vidět hned:( Ideál pro mne je stejně modrá, ale kromě Trabanta ji žádné nemělo.
 
Ahojte,

Poslední dobou jsem si všiml, že po nastartování lze venku cítit benzín a taky mám vysokou spotřebu. Sice je pravda, že k autu se dostanu jen o víkend a nejezdím tedy na spotřebu, ale i tak je vyšší než bývala. Míval jsem průměr 7,5-8L a dnes nebylo problém projet D1 (Brno-Praha) za 10L a to jsem jel 150-160. Nevíte jestli by se s autem mohlo něco dít? Zhruba před měsícem jsem měnil vzduchový filtr na K&N. Možná ale hledám jen problém tam kde neni :) Když si ověřím ten smrad benzínu a zvýšenou spotřebu při nějaké normální jízdě, tak to zkusím pořešit v servisu...

Tady je průměrná spotřeba po 300km, ale musím říct, že se většinou jednalo o krátké vzdálenosti při stěhování po Praze a mnohdy u studeného motoru, na druhou stranu jsem jel opatrně a bez vytáčení.
IMG_20171202_210458.jpg
 
Benzín nevím, necítím. Ale tu vyšší spotřebu jsem si taky všiml. Jak jsem za ten měsíc co mrzne vypozoroval, tak motor se zahřívá déle jako nějaké TDI a dokonce na kratší vzdálenosti má v tuto dobu vyšší spotřebu jako např. Haldexová naftová ochcávka takže zima a kratší vzdálenost mu fakt vadí. Vzdálenost myslím tak do 15 km. Včera jsem jel do Nupak a po dvou hodinách nazpět, 2* chladný motor a krátká vzdálenost, ale plynulá a stejně spotřeba letěla k 9.
 
Back
Top