• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Tak jsem si to zase zakřikla, tak až středa, problémy s leasingem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak je to tadyyy, koneeečně jsem se i já dočkala, sice zrovna v pátek, kdy jsou šílené kolony, zvlášť když je sjezd na dálnici u nas na rohlence stále zavřený, tak jsem řádila jen po okolních vesnicích, ale zítra hurá i na dálnici Když potkáte mazdu, ve který sedí holka, která se usmívá jakoby byla sjetá, tak jsem to já. Jsem totiž naprosto nadšená z ní a šťastná3f82695ae35ced6d4179874a4334b5cd.jpga23a76f24af049db73bca98090b5a0f0.jpg7fc09abe71c26f703b4f922943795762.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak je to tadyyy, koneeečně jsem se i já dočkala, sice zrovna v pátek, kdy jsou šílené kolony, zvlášť když je sjezd na dálnici u nas na rohlence stále zavřený, tak jsem řádila jen po okolních vesnicích, ale zítra hurá i na dálnici Když potkáte mazdu, ve který sedí holka, která se usmívá jakoby byla sjetá, tak jsem to já. Jsem totiž naprosto nadšená z ní a šťastná3f82695ae35ced6d4179874a4334b5cd.jpga23a76f24af049db73bca98090b5a0f0.jpg7fc09abe71c26f703b4f922943795762.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gratulejem, nech spolahlivo sluzi a vela stastných kilometrov
 
Tato biela je na CX-3 asi najkrajsia zo vsetkych. Pekne vyniknu cierne plastove diely a tieto tmave disky.
 
Vítám tě do rodiny bílých krasavic

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
 
Dalnice se musi vyzkouset take, ale videl bych to nadseni spise na ty okresky :D.
nene já hlavně dálnice, mám ji 1km od domu, tak to je pro mě jak dělaný :D
Krasavice, ta bílá jí imho sluší!
děkujuu bílá, je top a hodí se nám i k domu :D
Gratuluju moc pekna, proc jen na okresky? Mam ji doma a na dalnici jezdim v pohode
děkujuu, však já budu brázdit dálnice, okresky mě moc neba :D
Pěkná, teď to doladit ještě klanovýma podložkama po RZ a bude to fajn. :)
děkujuu, noo dopředu chci tu mazdáckou s těma znakama po bocích a dozadu bych ráda klaňáckou, ale jestli se tu prodává jen 1ks :D
Vítám tě do rodiny bílých krasavic

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
děkujuu ;) uděláme nějakej white sraz někdy ne? :D bílých je tu nejvíc mi přijde
 
děkujuu, noo dopředu chci tu mazdáckou s těma znakama po bocích a dozadu bych ráda klaňáckou, ale jestli se tu prodává jen 1ks :D
No, prodává se tu set (2ks), ale tak je to jedno, budeš mít do zálohy. :)
Nebo maximálně tady najít někoho kdo chtěl taky jeden kus a musel koupit 2, pár takových tu myslím bylo.
A koukám Brno-venkov, to má Moravia Unit další členku. :D
 
No, prodává se tu set (2ks), ale tak je to jedno, budeš mít do zálohy. :)
Nebo maximálně tady najít někoho kdo chtěl taky jeden kus a musel koupit 2, pár takových tu myslím bylo.
A koukám Brno-venkov, to má Moravia Unit další členku. :D

Tak se optám a když nic, tak tu druhou nechám v té záloze, to se neztratí :D Jojoo, sice nevím, jestli se budu hodit do chlapského osazenstva, ale snad zapadnu :D
 
Jojoo, sice nevím, jestli se budu hodit do chlapského osazenstva, ale snad zapadnu :D
Noooo, ono to spíš občas vypadá jako kdyby to bylo ženské osazenstvo, né že by bylo hodně žen, ale středem pozornosti bývá @LadyDoubleEl která se stará o legraci :D
Asi takhle no. https://www.mazdaklan.cz/media/img_20170211_175427.2241/ :D
Zatím nejlepší a nejsměšnější zážitek co se zadařilo, kdy doslova zajela pod auto, z ničeho nic prostě zmizela pod autem. :D
 
Back
Top