• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Přílohy

  • 20171005_115852.jpg
    20171005_115852.jpg
    460,7 KB · Zobrazení: 74
Ja som dnes kupil origo 17, uvidime jak to bude vyzerat na aute. Nemam dobre skusenosti s neorigo diskami - hrdzaveju podaktore. Inac, ked planujete origo tak kupujte cim skor. Napr. pri 19'' mali cenu pred mesiacom 206 euri za kus, pred dvoma tyzdnami 225 a momentalne 265.
Na tieto mám zálusk aj ja , ale ešte čakám na auto (ma byť až v novembri). Akú cenu tu dali? Platí taká ako je uvedená na mazda.sk 146€ ?
 
...inak takto tie disky vyzeraju na aute (ja budem mat tiez tuto modru - eternal blue) takze mne sa celkom pacia
 

Přílohy

  • cx5_disky.PNG
    cx5_disky.PNG
    515,4 KB · Zobrazení: 120
Na tieto mám zálusk aj ja , ale ešte čakám na auto (ma byť až v novembri). Akú cenu tu dali? Platí taká ako je uvedená na mazda.sk 146€ ?
Z tych 146 dali 5% dole ked som kupoval 4. Ked beries od dilera co kupujes auto tak by ti mal vediet dat 10% dole na vsetko prislusenstvo. 10% davaju dole aj ked od nich zoberies disky s pneu, ale tie maju predrazene.
 
Spis otazka na moderatory, nezaslouzila by si KF samosatne sub-forum? Vsechny modely maji generace zvlast, a KF neni jen facelift.
 
Z technického hlediska by tu mělo být téma 626GE a RX7 a všechno ostatní je jen facelift :hilarious:
Dělám srandu;)
 
hmmm... problém čakačky na nové auto nepoznám... ja som sa v piatok rozhodol (vo finále bola ešte Ateca od Seatu) a dnes už stojí doma... 2,5L benzín Top Revolution... tak isto som pred 5timi rokmi kupoval 2,0L AT benzín Revolution... prvý raz v živote som kúpil taký istý model, ako som už raz mal... a teraz dokonca ostala doma aj tá staršia...
 
Ahojte, s akým rýchlostným indexom beriete zimné gumy? S výrobcom odporúčaným V alebo o stupeň nižším H? Aspoň teda pre 17" je väčšia ponuka pre H aj sú trochu lacnejšie.
 
Já minulý týden pořídil originální disky a příští týden bych měl jít zkompletovat kola a přezout auto. Co se rychlostního indexu týče, je to celkem jedno co se použije, ale pokud je nižší než doporučený výrobcem, je třeba mít v zorném poli informaci o tom (nebo limit rychlosti v palubním počítači...), že maximální rychlost je nižší. Osobně jdu do gum s rychlostním indexem V.
 
Back
Top