• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda sraz Zlín / 9.4.2016 / Resort Dešná, Slušovice

Přijedeš na tento sraz?

  • Jasné

    Hlasy: 7 46,7%
  • Nechcu

    Hlasy: 1 6,7%
  • Možná se ukážu

    Hlasy: 1 6,7%
  • Nemožu

    Hlasy: 6 40,0%

  • Celkem voličů
    15
Pro zájemce o menší procházku "turistickou vložku", zavedu vás na testovací polygon, který je o kousek dál. Bohužel už tento polygon není využíván a je v soukromém vlastnictví, není možné jej vyzkoušet

Procházka?! Dyk to je pochoďák na hodinu! :D Ale i tak mě to zaujalo, ani ne tak že bych chtěl na polygonu něco nacvičovat, ale že sem tama nikdy nejel ani na kole (což se tento víkend může změnit, přidá se někdo? :)). Pokud by to bylo z Dešné průjezdné autem přes Chrastěšov (bez kroužení po polygonu), mohlo by to být zpestření pro návrat do Zlína přes Vizovice. Jinak sraz už mám v kalendáři a těším se :)
 
Ano i z Chrastěšova se tam dá. Je tam i cyklostezka. Pochoďák? Proč ne, nemusíme si ty prdelky vozit jen v autech :eek::D
 
pojede někdo kolem Vyškova, že bychom jeli ve skupině, nebo mám jet sám?
 
Mazdar,
zatím to vypadá dobře, takže bych měl mít volno. Takže na 80% dorazím.
 
Zdravím klaňáky.Potvrzuji účast na srazu 9.4.2016 Zlín-Dešná u Slušovic.
 
Čaute bando, tak už se nám to blíží, hujááá. Mám ještě přislíbenou návštěvu kamaráda s CX-5, tak uvidíme, kolik se nás sejde u pivka/limči či aj klobásky :D
 
Čaute bando, tak už se nám to blíží, hujááá. Mám ještě přislíbenou návštěvu kamaráda s CX-5, tak uvidíme, kolik se nás sejde u pivka/limči či aj klobásky :D
Když se dívám na menu restaurace, tak klobásky nevidím, ale hlady nás tam snad padnout nenechají :)
Procházka asi nehrozí, vypadá to, že bude pršet. Ale aspoň nemusíme umývat auta :D
 
Doufám,že to bude pořádný déšť. Jinak budu muset bělouše aspoň opláchnout. Saharský písek mi z něj udělal žluťáska ;)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Doufám,že to bude pořádný déšť. Jinak budu muset bělouše aspoň opláchnout. Saharský písek mi z něj udělal žluťáska ;)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
Já mám na autě to samé. Chtěl jsem to voskovat voskem od Doris, ale bude zítra celý den pršet, takže nic nebude
 
Já mám na autě to samé. Chtěl jsem to voskovat voskem od Doris, ale bude zítra celý den pršet, takže nic nebude
Vosk od Doris nechám až bude pěkně.
Snad to bude letos ;) už ho mám rok a ještě jsem se k tomu nedostal.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Když se dívám na menu restaurace, tak klobásky nevidím, ale hlady nás tam snad padnout nenechají :)
Procházka asi nehrozí, vypadá to, že bude pršet. Ale aspoň nemusíme umývat auta :D

S klobásou jsem si dělala srandu:D No já mám mytí auta vyřešeno, u nás od večera lije bez přestání...Akorát bych potřebovala smýt jiného "harapáka", ale ten je v garáži, tak kdyžtak je zítra prohodím a bude vyřešeno :D
 
Všem zúčastněným patří můj velký DÍK, že se i v tomto dnešním nevlídném počasí vydali na cestu vstříc moravskému pokecu. Nejvzdálenějším členem byl @fram s novou CX3, doufám, že jsi v pořádku dorazil domů.
Ještě jednou moc děkuji, bylo to moc prima Vás poznat a věřím, že jste si stejně tak dobře jako já, pochutnali na skvělém jídle a pivku. Škoda jen, že se nedala koštnout i ta 14. :p, snad jindy. Mazdááár!!! Pokud máte nějaké fotky, tak prosím přidejte do alba, já zapomněla nafotit Bobovu CX5 a shr3kovu 6 :(, omlouvám se za tak hrubý nedostatek :oops:
 
Díky @anda22 za zorganizování srazu (dokonce i ta klobása byla operativně zařazena do nabídky ;)). Bylo fajn poznat lidi, co se ukrývají za přezdívkama, posedět a poklábosit o všem možném hezky v teple u krbu :)

Sice teda se @shr3k asi nemáme žádné fotky a nikdo nám nemusí věřit, že jsme tam byli, ale my ze srazu máme, co jiní asi nemají - oba máme on board kameru, parkovali jsem čumákama k sobě a startovali jsme zároveň - ještě jsme si mohli do kamer zamávat :D
 
Dík za zorganizování srazu. Bylo to super. Do alba hodím fotky. Je na nich i Bob a Shr3k.Sice pod deštníkem, ale jsou tam ;)
 
Back
Top