• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Zářijový Mazda sraz - Moravia Unit / sobota 24.9.2016 15:00 / Jedovnice

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    13
Pro info, v Blansku na Benzině bude startovat zřejmě další část klaňáků, sraz tam máme ve 14:00. Dáme kávičku a hurá společně do Jedovnic. :))
 
Moje pikatchu už je připravené v plné své kráse!!! Vychází mi i volno, takže se na Vás budu těšit!!! :) :p
 
Moje pikatchu už je připravené v plné své kráse!!! Vychází mi i volno, takže se na Vás budu těšit!!! :) :p
Nezapomen to zase rozstřelit!Týden je pro tebe velice dlouhá doba a prý má pršet,to je pro tebe vražedná kombinace..At to nedopadne jak s tou Pálavou.Jinak,na srazu se asi ukáži také
 
@Natural budu čekat u té MOLky.
Taky bych dojel na tu MOLku a odtama pak už v "koloně" :D
Super pánové, počítám s váma a těším se na společné cestování na místo srazu :)
Pro info, v Blansku na Benzině bude startovat zřejmě další část klaňáků, sraz tam máme ve 14:00. Dáme kávičku a hurá společně do Jedovnic. :))
Kdo všechno pojedete? A mimochodem jsem zvědav jestli to kafčo stihneš, aby jste nebyli Blanečáci na místě poslední :D
Moje pikatchu už je připravené v plné své kráse!!! Vychází mi i volno, takže se na Vás budu těšit!!! :) :p
Nezapomen to zase rozstřelit!Týden je pro tebe velice dlouhá doba a prý má pršet,to je pro tebe vražedná kombinace..At to nedopadne jak s tou Pálavou.Jinak,na srazu se asi ukáži také
Super, budeme se na vás oba moc těšit ;)

Je super, že směr Brno jede také pohromadě ;)
Škoda jen, že směr Prostějov, který měl vždy nejsilnější zastoupení se nám nějak vytratil. Kluci, to v tom necháte @dJn3o samotného? @Mikk , @Matheo , @Davep , @Moriarty a jiní, čekáme na iniciativu :cool:

Jinak to vypadá na super účast, už se moc na všechny těším!
Kdo ještě váhá zda jet, ať neváhá a přijede si užít parádní mazda den ;)
Mazdáár
 
Zdravím, možná se taky ukážem, viděl bych to na ten MOL ;). Popřípadě, kdyby někdo jel kolem Uherského Hradiště?
 
@Natural jooo, tak to zatím asi vypadá, že pojedu sama :D obepsala jsem snad všechny v okolí a všichni dělají jak kdybych neexistovala :eek: ale třeba si to ještě rozmyslí a nenechají si to ujít :)
 
Zdravím vás všechny! Tak já asi taky přijedu na MOL. Těším se, že poznám nové lidi :).
 
Back
Top