• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Zářijový Mazda sraz - Moravia Unit / sobota 24.9.2016 15:00 / Jedovnice

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    13
Bylo to parádní, jako vždy ;) Díky moc všem za super účast, opět se ukázalo, že jsme super banda :)
Už teď se zase těším, až se uvidíme na dalším srazu ;)
@dJn3o jojo krapet se nám to protáhlo :D

Jinak poprosím všechny fotky co jsou zde a i všechny další fotomateriály nahrát do GALERIE, ať máme vše pěkně pohromadě ;)
Díky

Tak na dalších srazech MAZDÁÁÁR :troll:
 
Sraz byl parádní fotky jsem přidal do galerie.Večer při zpáteční cestě jsem měl ještě soukromý pokec s @Kodo v HK, tak snad nedostanu trs banánů:D,nebo vyloučení.
 
:D
Já Vám všem též děkuji za velice podařený sraz. Bylo mi ctí poznat nové členy a jsem ráda, že jsme trhli dva rekordy. Jeden v chystání na focení a druhý v délce srazu. :D
Díky, díky, díky ! :oops:
 
Jo, srázek super. Jen škoda, že jsme museli odjet dřív. Do galerie jsem taky něco nahrál.
Už se těšíme na další setkání se super lidma co mají super auta :D
 
Bylo to výživného a ozdravující hlavně po 21h , všem bolela bránice. Vše jsme si přeměření a jeli jsme do svých domovů.
 
Sraz byl parádní fotky jsem přidal do galerie.Večer při zpáteční cestě jsem měl ještě soukromý pokec s @Kodo v HK, tak snad nedostanu trs banánů:D,nebo vyloučení.
To je rozhodně proti pravidlům se účastnit víc než jednoho setkání denně a ještě v jiných krajích :D :D
a jsem ráda, že jsme trhli dva rekordy. :oops:Jeden v chystání na focení a druhý v délce srazu. :D
Příště to řazení na značky musíme stopnout, ať se můžeme překovávat :D No a o délce srazu.. to abych si příště vezl spacák, jestli to chcem někdy trumfnout :D :D
Jo, srázek super. Jen škoda, že jsme museli odjet dřív.
Buďte rádi, páč jinak by jste se dostali domů až v neděli :D

Jinak fotky opravdu pěkné, díky všem za přidání do galerky ;) Je na co koukat a sluší to mazdičkám (i nám :p ) :cool:
 
Sakra vypadá to moc pěkně a mě to zase nevyšlo



Odeslal můj Honor pomocí Tapatalk
 
Díky všem za vřelé přijetí na srazu, rád jsem vás poznal a rád se zúčastním i příštích srazů, pokud to bude v mých silách ;).
 
Back
Top