• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Zářijový Mazda sraz - Moravia Unit / sobota 24.9.2016 15:00 / Jedovnice

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    13
@Natural jooo, tak to zatím asi vypadá, že pojedu sama :D obepsala jsem snad všechny v okolí a všichni dělají jak kdybych neexistovala :eek: ale třeba si to ještě rozmyslí a nenechají si to ujít :)
V pohodě, kdyžtak si dáš kafčo až s náma :D Uvidí se v sobotu ;)

Zdravím vás všechny! Tak já asi taky přijedu na MOL. Těším se, že poznám nové lidi :).
Supeer, budeme se těšit! ;)
 
@Natural Co už no. :D Asi budu jedinej prostějovák.
Stejně mám v plánu vyjet dřív, protože jsem naplánoval zastávku ještě ve Vysočanech
 
Tak já to dneska taky hodil špetku do pucu :). Zítra ještě přetřu interiér a bude hotovo. (a zítra dojedu a bude to zase zaje*ané od hmyzáků) :D
 
Škoda, že je to tak daleko :confused:
Vzdálenost je relativní, jezdí i členové z větší dálky než ty :) Každopádně na srazy Prague Unit to máš blíž, tak se třeba uvidíme tam někdy ;)
Robine, sraz na MOL ve Výškově 14:15. Už se moc těším! :) Kdyby cokoliv, číslo na tebe mám :) A nezapomeňte Mazdaklanské trička :p
Jasná věc, domluveno ;)
Světe div se :D
Nooo tak to teda zírám a píšu do pamětní listiny :D To bych možná mohl vyhrát soutěž o nejšpinavější auto, když to zítra nestihnu opláchnout :D :D

Já dnes dával do pořádku šedou po Alpách, tak se na stříbrnou nedostalo. Zítra to budu muset stihnout :)
Ale dnešní práce a chystání laku na zimu za to stála a přikládám foto při západu slunce, že jsem taky nezahálel :cool:
2016-09-23-7746.jpg 2016-09-23-7731.jpg 2016-09-23-7748.jpg

Tak zítra se na všechny těším!
Mazdááár
 
Ale dnešní práce a chystání laku na zimu za to stála a přikládám foto při západu slunce, že jsem taky nezahálel :cool:

Tak zítra se na všechny těším!
Mazdááár

Pěkný.
Já chci dát auto do rukou Doris, ale napřed musím vyřešit ty škrábance a omláceniny co na tom autě mám, kdyžtak to zítra můžeme zkonzultovat. :D
Taky se těším na zítra. :D
 
Jasná věc, že zkonzultujem a názorně se podíváme co se bude moct dát udělat a co ne ;)
 
Bohužel mně ten zítřek časově nevychází :/ Ale věřím, že se do zimy ještě nějakýho srazu zúčastním. Bude-li.

Bavte se ;)
 
Back
Top