• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Zářijový Mazda sraz - Moravia Unit / sobota 24.9.2016 15:00 / Jedovnice

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    13

Natural

správce
Člen týmu
5 205
Mazdar, mazdar, mazdar! Všem na vědomí se dává, že tu máme další z pravidelných srazů Moravia unit, takže jsou všichni zváni a vítáni ;)

Základní info:
Datum: sobota 24.9.2016
Čas: 15:00
Místo srazu
: Parkoviště Jedovnice - https://www.google.cz/maps/place/49...4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d49.340529!4d16.758364
GPS: 49.340529N, 16.758364E

Velké díky @LadyDoubleEl za návrh tohoto skvělého místa ;)

Hlavní záměr akce je stejný jako vždy, zažít skvělé odpoledne v ještě skvělejší společnosti, kterou spojuje láska k mazdám :) V plánu je se opět po nějaké době vidět a probrat co nového, vykládat a bavit se, a v neposlední řadě se seznámit s novými mazďáky a mazďačkami a utužit už tak skvělý klaňácký kolektiv ;)

Doufám, že nás bude co nejvíc, abychom mohli vyrovnat mazdičky na značky a nafotit parádní fotky u vody. Třeba padne rekord v rychlosti chystání na focení :D Pokud bude nálada, tak se můžeme klidně projet po tamějších pěkných cestách (volbu trasy nechávám popřípadě na domorodce, kteří vědí kde to stojí za to :) ) a nebo klasicky někam zajdeme nebo zajedeme za občerstvením.

No a to je asi tak všechno, takže diskuze o srazu může začít. Všechny názory a připomínky jsou vítány ;)

Kdo si nenechá sraz ujít? Těšíte se?
Já osobně se těším moc, jako vždy bude určitě srandy kopec :)

Mazdár
 
Mazdar všem! Jsem Mazdí nováček (nedávno jsem koupil mazdu), tak se docela těším na poznání nových lidí. :)
Přijedeme se podívat s přítelkyní, je to kousek. :)
 
Já taky velice rád dojedu. Snad bude i počasí super. A možná, jestli nebude zlobit, tak vezmu sebou i přítulkyni :D

PS: je možné si zarezervovat jednu klaňáckou nálepku na přední SPZetku? Zeje to tam prázdnotou, tak je třeba to něčím vylepšit :).
 
Ibgzrxviutcjkiugb.. Trasu na projížďku klidně namyslím. :) aa aa těším se ! :)
V tom případě domluveno;) Supeer :p
@Natural počasí objednáno? :D
Počasí je objednáno jako vždy, nech se překvapit :D :)
Mazdar všem! Jsem Mazdí nováček (nedávno jsem koupil mazdu), tak se docela těším na poznání nových lidí. :)
Přijedeme se podívat s přítelkyní, je to kousek. :)
Paráda, moc rádi vás oba poznáme. Budeme se těšit ;)
Já taky velice rád dojedu. Snad bude i počasí super. A možná, jestli nebude zlobit, tak vezmu sebou i přítulkyni :D
PS: je možné si zarezervovat jednu klaňáckou nálepku na přední SPZetku? Zeje to tam prázdnotou, tak je třeba to něčím vylepšit :).
Jasná věc, budem se těšit, že doplachtíte ;)
Rezervaci nálepky přijímám :p Mám poslední 3, takže navrhuji, že pokud přijedou noví klaňáci, tak dostanou přednost na nalepení na záď a jinak jde k tobě na předek :)


Pro ty co mají v plánu jet přes nebo z Vyškova: Pojedeme společně? Kdyžtak navrhuji sraz 14:15 na klasické MOL u dálnice (bývalá Agip - https://www.google.cz/maps/place/Ag...4005c011e26d6c4!8m2!3d49.2812058!4d17.0197025 )

Mazdár
 
@Natural mě si můžeš vyškrtnout z nálepky, nejsem moc zastánce lepení nálepek na auto. Leda že bych nalepil na rámeček SPZtky, ale není kam, jelikož nemám klasickou černou.
 
Back
Top