• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Ten zadní blatník HB mi připadá jak nepovedené dílo tunera-sochaře po vytahování blatníků, SDN je OK. Presskit v příloze a prosím @ingbrzy , aby netapetoval. Galerie všech publikovaných fotek přidána.
 

Přílohy

  • Press-Material_2018-LAAS_Final_New-VI.pdf
    2,3 MB · Zobrazení: 37
Poslední úprava:
HB mi přijde z fotek takovej podivnej ..... zato sedan, ač se mi nikdy malý sedany nelíbily, je moc pěknej. A ten jeho zadek může připomínat pozadí RX8 :D
 
Pravdu povědíc - teď jsem rád, že jsem v létě vzal BN, dokud ještě byly, ač jsem si zahrával s myšlenkou počkat na tuhle novou M3...
 
Ok, tak z mého pohledu - SDN je pro mě co do užitečnosti na dvě věci. Ale pěkný je, to musím uznat!...na rozdíl od nového HB - ta oblast C sloupku, to je opravdu úlet (zdražili sklo?). No a dále - zadní vlečka (to jako fakt?!), otřesná palubka (obzvláště ta barevná - ten patvar k výdechu o volantu, OMG). Je teda pecka, že na autě ušetřili pár kilo - ale k čemu to, když řídit už BM/BN ve větru je jako osedlat si užovku - a s tou zadní nápravou to bude jistě pecička. Jak se mi BN hooodně líbí, tak tohle se mi hoodně nelíbí (zatím). Obzvláště přihlédnu-li k té komedii předcházející uvedení vozu...ale to k tomu asi patří, mno.

Ale abych to nepoplival celé - ty zadní lampy se mi líbí!

No a o tom AWD píší, že bude jen pro nějaké trhy - čili bych se zatím moc neradoval...
 
Nejsem tedy kovanej Mazďák, ale mě se ty novoty líběj. Sedan je moooc hezkej a hb je prostě novej/jinej a taky pěknej.
 
Si nemůžu pomoct ale jak je ten hb z boku , tak to vypadá jak SEAT LEON první generace...
 
Mně se líbí obě verze,sedan je fakt úžasný,jelikož já preferuji jen sedany,tak za mě palec nahoru.
 
detailne review interieru a exterieru...
Sedan je jednoznacne krajsi ale je to skor evolucia - ta predna maska je ozaj super ale zboku a zo zadu az tolko zmien nevidno. V interieri je to take rozporuplne. Niektore veci sa mi pacia ale ine su skkor k horsiemu.
Klady:
- ostrekovace v stieracoch
- multibeam led
- uzamikanie dveri gombikom
- volant a pristrojova doska
- laktova opierka
- umiestnenie starovacieho tlacidla

Zapory:
- Umiestnenie USB pod klimou
- vyduchy klimy
- okrasna/otrasna lista pred spolujazcom
- vyzera ze vzadu je snad este menej miesta
- ovladanie infotaimentu (mohli nechat aspon ciastocne dotykove - hlavne ak je nutne pouzivat ich navigaciu)

Chybajuce (co uz v novom mohli dodat)
- vychody klimy na zadne sedadla
- USB port pre zadne sedadla
- delenie zadnych sedadiel na 40:40:20

To je asi vsetko co ma napadlo.
Pri HB je tych vyhrad viac. Pri nom je otvor kufra strasne maly. Ta prakticnost HB sa mi tam uz straca. Nevraviac o vonkajsom designe ten je jednoznacne krok spat.

Odoslané z SM-A520F pomocou Tapatalku
 
Ačkoliv u předchozích verzí se mi víc líbil sedan, tak teď se mi líbí víc hatchback. Za mě velký mínus za torzní příčku a retro výduchy klimatizace taky nic moc. Jinak interiér vypadá dobře
 
Tak jsem zběžně koukla na novou Mazďuchu a pro mě teda zatím podle fotek velké zklamání. Nelíbí se mi ten zadek, ani ty přední zúžené světla, přijdou mi moc agresivní. Kufr je ještě výš než teď, což je pro mě nepraktické. A zmizela proslulá žraločí ploutvička. Interiér vypadá dost jednoduše, já radši tlačítka, budíky, okýnka :D:D Ale tak v jednoduchosti má být krása, tak uvidíme. Těžko soudit, dokud se člověk neprojede. Je to jak v životě, někdy nezáleží na vzhledu, ale co je uvnitř duše (u Mazdy myšleno pod kapotou). Ale jsem taky toho názoru, ač sedany mi nikdy nic neříkaly, tak tady je sedan pěknější. Jsem zvědavá, jaká bude nabídka barev.
Docela jsem uvažovala nad myšlenkou, že bych se se svou BM po 5 letech rozloučila, ale není momentálně vyměnit za co, takže možná taky dobře a nechám to zatím u ledu. Je taky dost možné, že už to příště Mazda ani nebude :(
 
Back
Top