• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

No snad tam nebude vypinani dvou valcu...Jinak k dizajnu zatim tezko neco rici,kdyz je to zakryte. Tesim se na LA autoshow na odhaleni. Ja stejne jeste pojezdim s tim svym BMkem asi 5 let a pak pujdu do noveho auta. Doufam ze zase do Mazdy.
 
Vzhledem k tomu, že se jedná o skoro rok starou "fotomontáž", bych tomu nefandil: Mazda 3 BP 2019
U aktuální foto zamaskovaného vozu je RZ přímo uprostřed grilu :rolleyes: Mazda 3 BP 2019
No necháme se překvapit, každopádně ta RZ uprostřed grilu je docela hnusná a vyloženě tam nepasuje. Přijde mi, že ten gril proti současným M3 je o něco uzší a asi bude problém tam tu značku vůbec napasovat.:cool:
 
Mne ta RZ uprostred masky absolutne nevadi. Dokud jsem zde necetl, jak je tu hnusne a nevkusne, tak me vubec nenapadlo se nad tim zamyslet. Mne spis prijde nevkusne RZ uveznit v nejakem plastovem ramecku ;)
 
Hlavně ta tuhá náprava vzadu je super novinka. Asi za novou trojku ušetřím
 
No asi trochu ušetřim peníze. Když na to koukám,tak jediný co mi běží hlavou je než koupit tohle, tak udělat retrofit motoru Sky-X do mojí současný kastle. Nic víc...
Ale interiér (až na ten oldschool výdech vedle volantu) se mi líbí.
 
Poslední úprava:
Za mne musím říct, že interiér fajn, i když se taky trochu pořád peru s tou linkou okolo výdechu u volantu, hodně jsem zvědav na nový palubní systém.
Vnější vzhled, sedan super, elegantní, taková menší 6ka. Hatchback, tam tedy nevím. Ta masa plechu za zadními dveřmi (včetně), no snad to naživo bude lepší než na fotkách. Každopádně výhled ze zadních oken nebude žádný a pro řidiče pohled šikmo vzad stejně tak.
 
Musim priznat, ze sa mi paci a zas je podla mna krajsi sedan ako HB ale to je vec vkusu. Tie drobne vylepsenia mi presne zapasovali. Interier vyzera skutocne premiovo (az na tie vyduchy klimatizacie pri volante a pri spolucestujucom) a 8 repro v standarde to som snad u ziadnej automobilky nevidel. Otazka ako sa zmenia jazdne vlastnosti s jednoduchym zadny zavesenim kolies... som zvedavy na prve testy. Snad zapracovali aj nad odhlucnenim s 2jitymi sklami. Verim ze ten natiahnuty razvor sa prejavi na zadnych sedadlach.

Odoslané z SM-A520F pomocou Tapatalku
 
Za mě interiér super. Exteriér :( malé světla , malé okna , spousta plechu , proste se mi dizajnove nelíbí to zmenšování všeho co dělá dizajn auta. Ještě jedno plus a to bude možnost AWD u sky-X.
 
Nesedí mi 2 věci. Ty výdechy u budíků a řešení C sloupku u HB. Sedan nekomentuji, ten bych si nikdy nekoupil. Ale tam je ten zadek lepší.
 
Mě ty výdechy nějak do toho interiéru prostě nezapadají. Konečně Mazda vyrobila pěkný trojkový sedan. Zbytek chce vidět naživo. A uvidíme, jak si Mazda poradila s tou zadní nápravou:(
 
Back
Top