• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Jízdu po D1 a jiných našich kvalitních silnicích si s ní moc nedokážu představit, zdá se mi proklatě nízká :D, ale v zimě by mohla dobře prohrnovat sníh :D https://www.novinky.cz/clanek/listopad-prinese-novou-mazdu-40244871
Zrovna včera jsem si říkal, proč platíme poplatky za jízdu po dálnici, když D1 a D6 je už půl roku rozkopaná a jezdí se v jednom pruhu 80km rychlostí.:confused: Jediná potěšitelná rarita je, že u vás ve Strašecí na nové dálniční benzince MOL, je levnější natural 95 o 60 halířů na litr, než u stejné značky u nás v Kladně. :D
 
Tak ten novej kokpit se mi moc líbí. Konečně to vypadá jako auto i zevnitř.
Za mě na první pohled trochu zklamání, mně se tedy mnohem vice libi předchozí model. Ten lapač bordelu kolem displeje moc nepobírám...:(
 
Krasna radlice vepredu. Vzhledem ke kvalite mazdiho laku to bude po prvni zime vypadat naprosto exkluzivne ;)
 
Ten přední nárazník bych vyměnil za něco jinýho. Tohle je spíš na CX nebo něco podobně velkýho... Pokud bude opravdu takováhle a pokud bych tuhle novou koupil (musím nejdřív prodat svojí), tak bych hned dal nějakej jinej. Ale 100 lidí, 100 chutí
 
Back
Top