• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

to je zajímavý, dokážeš z toho vyzjistit víc informací ? Třeba na náhledu interiéru není poznat, jestli to bude mít head-up displej, ale v nové mazdě 3 už asi bude projekční do čelního skla... stejně tak by mě zajímalo jak naroste úhlopříčka displeje infotaimentu, a hlavně by to měla již být nová generace MZD Connect 2.0
 
A ty výdechy topení vedle budíků to je jako co? :bag: To sem naposledy viděl snad v nějakym fordu z 90.let:vomit:
 
Prosim,prosim,bude manualni rucni brzda ...? Aspon u MPSky prosim :D No ja jeste pojezdim cca 5 let s momentalni Mazdou a pak doufam ze zustanu u stejne znacky...
 
Hm. Tak ty výdechy jsou opravdu retro. Snad v reálu budou vypadat lépe.
Celkově auto nic moc. Čekal jsem větší odvaz....
 
to je zajímavý, dokážeš z toho vyzjistit víc informací ? Třeba na náhledu interiéru není poznat, jestli to bude mít head-up displej, ale v nové mazdě 3 už asi bude projekční do čelního skla... stejně tak by mě zajímalo jak naroste úhlopříčka displeje infotaimentu, a hlavně by to měla již být nová generace MZD Connect 2.0

HUD bude tak ako v Mazde 6.. premietat na celne sklo...

BF Mazda 3 HUD.jpg
 
Tak už prosakujou první pořádné fotky finálního vozu, věřím, že takhle už bude opravdu vypadat...

Zdroj: https://www.autobild.de/videos/video-mazda-3-2019--13088947.html

Der-Benzin-Selbstzuender-644x363-c0dd3a4294f620b5.jpg

Koncept vyfocený již pár měsíců zpět v Anglii, který se od finální podoby liší jen nepatrně (zadní lampy).

Co na ní říkáte ?

Za mě je to hezké auto, samozřejmě od konceptu muselu ustoupit v několika věcech, aby to prošlo homologací apod., ale na druhou stranu ta podoba tam pořád je. Maska sladěná k aktuálním generaci Mazdy 6 a CX-5, lokace zadní SPZ mi připomíná zase CX-3. Jen ty zadní lampy jsou zvláštní, připomínají trochu Alfu Romeo. Vidět je, že mlhovky budou integrované do předních světel, blinkry ledkové po vzoru aktualizované M6. Motor Skyactive-X 2.0, 180k, 230Nm se už taky delší dobu ví, tak jsem zvědav na změny interiéru, jednotlivé výbavy a cenovky. Pro lidi se stávající M3 BN G165 ten skok nebude tak velký.
 
Poslední úprava moderátorem:
ja nekde cetl ze Sky-X nemaji byt k dispozici hned od zacatku ale az nekdy pozdeji...
 
jo, tomu bych i věřil, že standardní Skyactive-G a Skyactive-D budou dostupné dříve a Skyactive-X později... každopádně k nám do ČR než dorazí první kusy, to bude cca rok od oficiální představení (2018 LA Auto Show, 30.11-10.12.2018). Jen nechápu, že naše autosalony budou teď rok nabízet zájemcům o M3 místo toho CX-3, když už i skladovky docházejí a M3 už se nevyrábí.
 
Jako hezke auticko,ale mi tam chybi ty mlhovky dole,je to takove prazdne misto...Ja uz jsem mel problem s M3 BN a tema malyma mlhovkama,proste se mi to nelibilo. Vite jak 100 lidi 100 chuti...
 
By mně zajímalo, jestli z těch zadních odrazek pořád teče voda i hodinu po umytí auta, jako z tý mojí.:confused:
 
Ty vnější zrcátka na té červené krasavici inteligentní jsou nějaký titěrný - nebo jsou tam jen kamery ?
 
este je zname, ze bude mat Front Cross Traffic Alert ako ma Lexus...

No pokud to začne pípat až ve chvíli, kdy už je auto jedoucí zboku přede mnou, jak ukazuje video, tak je to úplně k ničemu. Představoval bych si to jako nějakou rozšířenou funkci známeho Side Assist.
 
Back
Top