• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda3 G122 Plus vs. Mazda3 G165 Revolution

Měl jsem BM hatch, teď BP sedan - ten nabízí alespoň pocitově více prostoru na zadních sedadlech a zavazadlový prostor je více než dostačující pro běžné potřeby. Opravdu skvělé srovnání, se kterým se naprosto ztotožňuji!
 
Nejlepší reálné porovnání 2 modelů, které jsem četl. Jízdně souhlasím se vším, zejména se změnou chování vozu před limitem. Jenom mi osobně vyhovuje okamžitý nástup brzdy oproti opožděnému u nového modelu. Je třeba se učit brzdit pouze v nutných situacích a ne mít o brzdu opřenou nohu, jak to dělají všichni čeští řidiči v kolonách:)
Za mě je nový model vzhledově agresivnější a luxusnější uvnitř, pro mě negativum, že za 100 tis. navíc dostanu řidičsky-jízdně horší auto (zrychlení -20% je fakt hodně a největší rozdíl je v tom, že G165 má potřebný výkon k dispozici kdykoliv, kdežto nové motory jen v určitých situacích), ale je to povedená razantnější evoluce.
Bohužel "nová" G165 už nikdy v Evropě nebude, takže je to srovnání do historických knih, nikoliv návod k výběru auta :(
 
Back
Top