• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Na čem lítáte?

Vitus

správce
Člen týmu
5 943
textilní letectvo ? Paraglide, speedglide nebo padák
nebo snad nějaký pevnější křídla ?
nebo něco, co visí na vrtuli? :)
 
Už dlouho přemyšlím nad padákem, ale nemůžu se nějak dokopat :D
 
taky jsem dlouho přemýšlel, nejdřív jsem dal piloťák na paraglide a pak padák... Nejdřív mi přišlo, že paraglide není adrenalin, ale po seskocích padákem jsem přehodnotil názor. Padákem přistane každý, kdo udělá ten výskok z eroplánu, paraglide je velmi sofistikovaná věc, kde hrozí mnohem víc nebezpečí než na padáku ...

Můj úplně první let na paraglidu, ten zasněženej kopec je Mont Blanc :)

Slet z Crespano del Grappa

svahování v Lijaku - Slovinsko
 
krása, závidím... ja neznášam výšky, asi by som sa pos*al :) ale musí to byť skvelý pocit takto si lietať
 
to je úplně jiné vnímání výšky než když stojíš na balkoně .... naopak mi na začátku, kdy jsme skákali z 1200m dělalo větší problém vyskočit z éra než když nás pak vyhazovali 2500m a výš :) ze 4000m je to už úplná pohoda, políčka jsou mrňavý a mám pocit že mám dost času než doletím na zem .-)))

a na paraglidu je to jiný v tom, že startuješ ze země a snažíš se dostat nahoru :))))
 
Já bych měl největší větry buď z toho, že bych skončil na drátech VN popřípadě uprostřed nějaký vody a nebo že bych si po dopadu zlomil hnáty :D
 
paradoxně nejvyšší počet úmrtí při paraglidingu je utonutí ...... :D
 
vono když na tebe ve vodě padne těch 38m čtverečních školního křídla a hromada šňůr, neuděláš nic :)))
 
Takze dneska bozi politani. Az na ty sestupny proudy, kdy jsem horko tezko nastoupal do hladiny horizontalni let sel. Trosku turbulentni, ale o to je to vic zajimavejsi. Horsi uz bylo pristavani, to slo kridlem napred. Fouka, no...
 
Back
Top