• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Na čem lítáte?

Jo, jo... ja teda mam radeji ty eroplany. Turbiny, vrtule, turbovrtule... Desnej uzas. Nejvic zeru asi Mig 21. Ty si pamatuju jako malej tady z LKLN, to byla pecka. Posledni tri kusy, ktery jsem videl letet byli v roce 2005 v Roudni nad Labem. Tam to propalili nizko nad travnatou drahou a ten kraval, to skrabani po nebi. To mi vyskoci husi kuze a slzy do oci. To je proste spicka... naprosta. Ach jo :)
 
ale tak textilní letectvo má taky něco do sebe :)))

ovšem uznávám, že jednadváca byl balšoj samaljot ... já pamatuju jako malej prcek, když jsme bydleli vedle Milovickýho letiště, jak vyskakovaly hrnky z kredence, když zapínaly doutníky Mig15 a pak i Mig-19 forsáž po startu..... přímo nám před oknama :) To člověka taky poznamená ....
 
Ja nezatracuju zadny letectvo, to vubec. Jen jsem pres ty stroje a ten kraval a hrmot :) To vis, v Milovicich to muselo byt uplne o necem jinym nez v Linich. Jo, to byla doma... Ja pamatuju akorad uz ten odsun. Ale co znam takhle z vypraveni a nebo co se da dohledat...
 
No já litam na War Thunderu na všem možným,nejsem jako vy,takový znalec,ale je to velmi zábavný,ovšem sednout za knypl,ty jo,obdiv :)

odesláno z mobilu
 
V příštím životě bych rád lítal na vojenský helikoptéře, ve stávajícím životě to vypadá spíš na RC model :D Jinak si myslím, že let v jakýkoliv stíhačce musí být nezapomenutelný zážitek :) Ale kdo ví, třeba si jednou na starý kolena ten piloťák udělám :D
 
Tady promo k Francouzkymu filmu... Jsou tam supr zabery, pribeh slabsi ale ty zabery... :) Mirage 2000 jsou neskutecne krasny letadla. Mam je taky rad :)

 
Respekt všem, co jdete do vzduchu. Zrovna padák se mi líbí asi nejvíc, i když párkrát jsem letěl i v letadlech (jen UL - Echo, Kondor, nějaká rogala)
Já z toho měl vždycky bobky a cítím že tam nepatřím, tak tam nelezu. Lítám jen s modely, skoro už 20let. Stejně bych na to neměl čas, to není koníček, to je životní styl a chce to něco nepodělat, aby si člověk nerozbil hubu. Já s mojí povahou bych třeba něco ve spěchu zanedbal...:rolleyes:
Když vidím ty videa, je to záviděníhodná krása, musí to být nahoře pocit - všechny starosti dole.....:)
 
Takze dalsi pecka, dynamicka ukazka vyssi pilotaze a perforamance manevru jako je treba Pugacevova Kobra na stroji Sukhoi Su-35, resp Su-27. Tedy pokrocila vyvojova verze.


Vzletova hmotnost cca 26tun :D Jinymi slovy, "ty piiico" :D
 
Sice nelétám, ale včera jsem se byl podívat na CIAF v HK a musím říct, že to byla fakt paráda :) až se to bude konat příště, tak tam určitě znovu vyrazím, byl to fakt parádní den :)
 
já jsem bohužel v týdnu zjistil, že letadlo a piloti se kterými jsem skákal jsou po smrti :-( Když jsem byl na dovče, srazili se na Slovensku s jinou L410 - 7 mrtvých :-( divnej pocit
 
Nevim jestli jsem se tady chlubil. Kazdopadne pred nekolika tydny jsem se uspesne preskolil na novy typ letadla. A to Evektor Eurostar SL se stokonovym rotaxem. A to uz je oproti Core Legato svezeni jako bejk :) Ted me cekaji navigacni lety, v poctu ctyr hodin. A pak huraaa :))
 
Back
Top