• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nakódování dálkového ovladače

Nazdar, poradite mi prosim jak naprogramovat DO u Mazdy 6 GL? Lehlo po vymene baterky a nemuzu tu najit jak na to. Diky
 
Ahoj Kluci chci se zeptat jak naprogramovat druhy klid pro Mazdu 6 GH 2.5 benzin s keyless as startovacím tlačítkem. Jen někde postup? Všude jsou jen se zasunutim klice. Díky moc.
 
Ahoj Kluci chci se zeptat jak naprogramovat druhy klid pro Mazdu 6 GH 2.5 benzin s keyless as startovacím tlačítkem. Jen někde postup? Všude jsou jen se zasunutim klice. Díky moc.
Ahoj, já jsem řešil podobný problém, akorát u GL - viz příspěvek nad tebou.
Ptal jsem se tady, psal i jednomu modovi, no oboje bez reakce. Poptal jsem se u tří lidí co mají v mojem okolí diagnostiku a dočkal jsem se odpovědi že si na Japonce netroufaj.
Následoval jediný možný krok, objednávka do origo servisu. No a teď to proč to sem vše vypisuju. Ráno jsem skočil do auta, přijel jsem do servisu, šel předat auto technikovi... a při předávce zjistil že klíček funguje :joy:... připadal jsem si jako totální dement. Jediný co mě napadá, že se klíček s autem sám spároval, tou cestou do servisu.
 
Ahoj Kluci chci se zeptat jak naprogramovat druhy klid pro Mazdu 6 GH 2.5 benzin s keyless as startovacím tlačítkem. Jen někde postup? Všude jsou jen se zasunutim klice. Díky moc.
A nestačí místo zasouvání klíče prostě držet AKE klíč u tlačítka start? Případně vyjmout klíč z AKE klíčenky, odloupnout záslepku a strčit klíč do sloupku řízení?
am6zzw00002598.png
 
Poslední úprava:
Zdravim, chci se zeptat, už jednou jsem klíč přeprogramoval viz návod, teď mě ale na něm přestala fungovat dálka (když jsem to měl v zapalování, zmáčkl jsem otevření kufru, od té doby to nejde) a podle návodu to už nejde, hádám kvůli tomu, že nemám ani jeden klíč naprogramovanej.. je tomu tak? A jak to řešit? Autorizák? Díky
 
Back
Top