• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nakódování klíče

Japončík

nový člen
1
Ahoj, k autu mám pouze jeden klíč a tak se chci zeptat jestli máte zkušenosti s pořízením a nakódováním druhého klíče. Jedná se o dvoutlačítkový ovladač s bezklíčovým odemykáním a startováním. Musí se pouze do Mazdy nebo lze zakoupit i neorigo, např. na Aliexpress a nechat nakódovat?
 
Nejjednodušší bude zajet do Mazdy. Další klíče nakóduješ, jen pokud máš dva. Co jsem poptával, tak nejlepší přístup i cena byla v Auto Efekt.
V Mazdě ti navíc nastaví vše tak, aby ti s autem nikdo neodjel, kdy se náhodou objeví někdo s tím ztraceným klíčem ;)
 
Ahoj, k autu mám pouze jeden klíč a tak se chci zeptat jestli máte zkušenosti s pořízením a nakódováním druhého klíče. Jedná se o dvoutlačítkový ovladač s bezklíčovým odemykáním a startováním. Musí se pouze do Mazdy nebo lze zakoupit i neorigo, např. na Aliexpress a nechat nakódovat?
Ahoj,

nevím, jestli je to ještě aktuální, ale mám 3 ovladače, protože jsem jeden ztratil, koupil druhý, nechal nakódovat a pak našel ten ztracený.. Překódovali to v servisu a vše bez problémů.

Tím chci říct, že ho nabízím případně k prodeji :)
 
U těhle aut, co mají ten placatý klíč už musíte do Mazdy. Přidávají to "online" přes Mazda portál, pochybuji, že to někdo bude umět samodomo. Z Alíku se asi koupit dá, otázka je, jestli bude chodit ☺️. Na těch novějších Mazdá ty klíče z Ali dělají dost neplechu. Každopádně kódování je nutné.
 
Back
Top