1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Nákup ojeté Mazdy 3

Diskuzi v 'Mazda3' zahájil Vitus, 14. 4. 2015.

1. efface

efface výkonný člen KLANu

146
    122
    43
    Nemáme práva.
    Snímek obrazovky 2018-05-13 v 22.32.05.png

2. Radfire

Radfire výkonný člen KLANu

125
    72
    28
    At uz je Tapatalk cokoliv, ne, jsem jen na webu
    "Nemáte oprávnění k zobrazení fotografií v tomto albu."

3. dundee

dundee nový člen

4
    1
    3
    Aha, opraveno :)

4. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

903
    320
    63
    Přítelkyni odešla audi a3 do věcných lovišť.
    Tak hledám nějakého hatchbacka
    A musím se stydět, až po hodině hledání mě napadne:to by v tom byl čert, abych ji neukecal na Mazdu 3
    jen se pokusit sehnat kloudnou za rozumnou cenu. 1 generace Má to jen na couračky po městě, tak co doporučíte za motorizaci. Ale aby to taky trochu jelo. Je z těch řidiček co se nebojí sešlápnutí plynu.

5. Max6

Max6 rodinný člen KLANu

455
    430
    63
    Pokud chceš první generaci BK, tak jí sežeň ideálně poFL (05.2006 a novější). Měl jsem 1.6 77kW benzína (ale v sedanu a výbava snad si dobře vzpomínám TX) a na tohle pojíždění město i meziměsto to bylo supr. Sice jet s tím někam dál než 300km, tak bych se asi ukousal nudou, ale jinak to fungovalo dobře. Tu 1.4 bych vůbec nebral. Kdybych si já tehdy mohl vybírat (měl jsem to jako služebáka), tak bych bral 2.0 benzín, ale i tak jsem byl spokojenej.

Radfire a Milda6 se to líbí.
  6. Milda6

903
    320
    63
  7. Radfire

125
    72
    28
    mam 1.6 a da se, ale kdybych kupoval znovu tak chci 2.0 :D
    jo a chces xenony, ty halogeny jsou nicmoc a H7 nedava moc prostoru pro prestavby

8. eko1980

eko1980 rodinný člen KLANu

865
    400
    63
    Ja mel taky 1,6 benzin, celkem to jezdilo ale zadny odvaz to nebyl. S dvoulitrem by to bylo jine kafe. Zalezi na preferencich pritelkyne ale pokud je to prevazne do mesta tak ta 1,6 bohate staci.

9. Milda6

903
    320
    63
  10. Milda6

903
    320
    63
    Zkouším ji rozmluvit Peugeot 307

11. Max6

Max6 rodinný člen KLANu

455
    430
    63
    Na pojížďky po městě naftu ??
    a to co jsi ukázal je docela vybydlený jak v motorovym prostoru, tak v interiéru. Docela mě na tý fotce zarazilo,že chybí krytka na tažný oko (asi to někde dojelo). Taky země původu "jiná" a ani není celý VIN aby se to dalo ověřit a poslední dobou se k nám dotahávaj samý sra.... hlavně z němec.
    Ale za ty peníze....
    Pažouta 307 jí nerozmlouvej. Jestli najdeš nějakýho stejně starýho a za stejný peníze jako ta M3 nahoře ,tak jí do něho posaď a nech jí projet třeba po kostkách nebo D1 :D ona si to rozmyslí sama :D I když Pažouti, pokud nejsou ťuknutý,tak mají v těhle letech docela luxusní antikorózku,takže nebudou shnilý.:)

12. Radfire

125
    72
    28
  13. Milda6

903
    320
    63
    Díky za reakce . výbavu neřešim. Je to auto do práce.
    Do úterý mám sehnat auto. To je mazec.

14. Milda6

903
    320
    63
  15. Milda6

903
    320
    63
    Jinak obě stojí v Plzni Esa. kdyby nahodou měl někdo cestu kolem a mohl hodit na ně oko.

16. Radfire

125
    72
    28
    + benzin 1.6, do mesta dobry, na dalnici chybi sestej kvalt
    - predface, halogeny
    - pravy zadni dvere zrzavy
    ! podbehy vypadaji na zasah modelare
    ! predek mi pripada bouranej - dole je to ohlodany, pravej blatnik vypada na jiny odstin
    ! zase chybi deklik od taznyho oka
    - ultrasocialka (manualni klima, zadni okna se svihadly, volant bez multimedii)

ale za ty prachy...

Milda6 se to líbí.
  17. eko1980

eko1980 rodinný člen KLANu

865
    400
    63
    ale za mesice bys musel na STK...

18. dundee

dundee nový člen

4
    1