• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 3

Taky jsem se nedávno ptal v Mazdě na tu záruku , co tam vlastně spadá a dostal jsem tohle.
 

Přílohy

  • CAEB79A5-27B9-41C8-B330-DFFA00D8964A.jpeg
    CAEB79A5-27B9-41C8-B330-DFFA00D8964A.jpeg
    982,5 KB · Zobrazení: 44
Taky jsem se nedávno ptal v Mazdě na tu záruku , co tam vlastně spadá a dostal jsem tohle.
Taky jsem si to nechal v Autotip Halfar (Dolní Benešov) vysvětlit a dostal jsem stejný leták a pochopil jsem, že rozšířená záruka je k prdu. Navíc jsem už v té době měl přes 70 tis. km (teď 83 tis. km), tak už by to ani nešlo dokoupit, i když mám auto staré 2,5 roku.
 
taky si myslím, že je prodloužená záruka na prd, navíc to není záruka od Mazdy, ale přes pojišťovnu. Zahrnuje vesměs věci, které když se neposerou během záruky, tak ty další dva roky taky vydrží ...
 
Ano aby jsi mohl dat tu prodlouženou tak by ses musel rozhodnout do 60 tisíc nebo tří let... Ale stejně to nestojí za ty peníze navíc , motor i převodovka vydrží takže ;)
 
mno rozdíl je někde mezi 2000 - 3000 euro mezi 2014-2017. To není zas takový rozdíl. Spíš mě zarazilo, že se v německu dají sehnat téměř nejeté kusy pod 20.000km z roku 2014-2015 a toho bych se bála (např. tady). Mají po záruce a nic se na nich asi nedělalo krom provozních kapalin a filtrů.

Jaký byste na to měli názor?
 
Mi to taky neprijde "podezrele levne". Nezapomen, ze je 3 roky stara.

Jinak krasny kousek, pro me asi nejkrasnejsi barva pro M3, moc tech bilych perleti nejezdi. Sam bych ji uz ale nechtel :D.
 
Souhlas - cena dobrá. (pořád mi dělá radost za kolik se tříleté kousky prodávají)

Jinak tu barvu mám na poface a jinou bych nechtěl - moc pěkná na slunci :)
 
...jojo...genialni (ironie) barva na udrzbu a super (ironie) barva na pripadne lakovani :D. Mame doma dve bila auta (jedno s perleti) a dalsi uz fakt ne-e :D.
 
...jojo...genialni (ironie) barva na udrzbu a super (ironie) barva na pripadne lakovani :D. Mame doma dve bila auta (jedno s perleti) a dalsi uz fakt ne-e :D.
Nj, za krásu se holt platí. Kdybych chtěl praktické auto tak si stejně Mazdu nevyberu :D. V reálu ta údržba není tak hrozná a jeden pohled na to auto při západu slunce vše vynahradí :)
 
Tak jsem se byla jen tak pro srandu podivat u nás do AAA Auto, když to máme 5 minut autem od baráku a ukázali mi bilého sedana 2014, najeto 68000. Výbava Challenge s navi a pdc a musím říct, že ty dloubance na blatníkách a kapotě byly docela hustý. Všechno to bylo teda hluboký pěkně až na základ. Jediný plus, že to na té bílé není až tak vidět a na první pohled bych si vůbec nevšimla.

Co mě potěšilo, že na ten nájezd vůbec nic nevrzalo, neklepalo ani nerezonovalo. Přítelova firemní Octávka (taky bílá) z 1/2018 po 30.000km vypadá vevnitř už děsně. A ty škrábance má místama taky až na základ, takže ono to zas tak žhavý s tou kvalitou laku nebude jak se všude píše. Ale je pravda, že jsme každou chvíli na wapce s tou bílou můrou :D

Za mě moc najeto a ještě sedan, takže nebrat, ale aspoň mám zápis do deníčku....
 
Ahojte, zítra se jedu podívat na jedno autíčko - černá zde.

A potom tady mám ještě červeného adepta, kterého mi majitel nabízí momentálně už jen za 14400 euro (končí STK a záruka příští měsíc).

Černocha má mladá slečna, červenou má pán, který úvaděl, že nechával i několikrát sříkat podvozek, takže asi dostávala trošku lepší péči, ale hrozně moc tlačí na prodej a celkem dost zlevňuje.
Co vy na to a kterou byste brali spíš?
 
Černocha má mladá slečna, červenou má pán, který úvaděl, že nechával i několikrát sříkat podvozek, takže asi dostávala trošku lepší péči, ale hrozně moc tlačí na prodej a celkem dost zlevňuje.
Co vy na to a kterou byste brali spíš?

Nejlepší je si udělat obrázek sám. Čekal bych, že chlap se o auto bude víc starat, pokud to má jako koníček. Ale to, že dost zlevňuje a tlačí na prodej smrdí – vůbec bych se nedivil, kdyby tam byl nějaký větší problém, který záruka nevyřeší. A že by někdo stříkal podvozek několikrát za tři roky mi přijde jako nesmysl. Leda by to bylo takové to šolíchání voskem na viditelných částech, které vám udělají v Mazdě za tisícovku, ale to je vlastně taky nesmysl.
 
Ahoj,

chci koupit toto auto https://www.autoesa.cz/mazda/3/hatchback/benzin/782172175 a shanim nekoho v Brne kdo je schopny mi udelat diagnostiku a vizualni prohlidku. Servisy Bavlin i Auto palace me poslali dohaje, ze nejdriv za 14 dnu. 14 dnu to auto v bazaru tezko podrzi. Nevite o nekom, firma nebo jednotlivec, kdo je odbornik a dokazal by to se mnou projit.

Potrebuji to idealn ted v patek.

Diky
 
U tak mladého auta s takovou servisní historií bych se zaměřil jen na to,jestli nebylo bourané.Vyžádej si VIN,zajed do autorizáku,tam ti vše řeknou.Možná bude ještě v tovární záruce.Mimochodem,není trošku drahá?Slabší motor,obyčejná světla.Takové auto se dá koupit jako nové za 450 000 Kč s 3-letou zárukou.
 
Back
Top