• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

@Scar: Gratulace a pak že nerostou :)

Pár "dvapětek" teď na trhu přistálo. Do teď nebylo nic...
http://www.aaaauto.cz/cz/mazda-6/carH.html?id=162806967#make=74&model=1109&promo=r - u kilometrů je *, takže za ně áčka neručí a cena je až podezřele dobrá. Ale auto vypadá hezky a dokonce vypadá, že je na Eibachu....

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17204747?goFrom=list - Gta koupené v ČR, první majitel, něco už má najeto...

A to je asi vše.... je to bída
 
Ty Plzně jsou prahová reklama :) Pojede se na ní někdo podívat? Kdyby to byla 2.5, tak je to teprve bomba, ale třeba bude někomu stačit 2.0 v této slabší výbavě. Jen ten nájezd vůči ceně je podezřelej, možná bych hledal ale...
 
Nazdar osazenstvo, potřeboval bych pomoc při rozhodovacím procesu. Teď jsem se vrátil z Německa a mám tam rezervovanou M6. Kdyby jste měli na to ty peníze, koupili by jste ji? Robinův názor už znám, ale ten je zastáncem benzínu Mám ji rezervovanou do dnešního poledne. Díky za pomoc

Překlad letáku:
vlastnosti vozidla: Sapphire modrá metalíza, Full Service historie, další generální inspekce 09/2017, 4-válec, pohon předních kol, šest-kurz, jedno auto majitel Výbava: ABS, Fahrerailbag, airbag spolujezdce, rádio, posilovač řízení, elektrické ovládání oken, slitinová kola, elektrické sedadlo řidiče, centrální zamykání, alarm , mlhovky, navigace, imobilizér, střešní ližiny, ovládání klimatizace, kontrola trakce boční airbagy, Vyhřívaná sedadla, Tempomat, Xenonová světla, parkpilot, palubní počítač, ESP, MP3, Nekuřácký vůz start / stop technologie, multifunkční volant, světla pro denní svícení, zatáčení světla, elektrické zrcátka, Bluetooth, handsfree, Isofix , světelný senzor, dešťový senzor, senzory parkovací asistenční přední zadní senzory pomoc při parkování, parkovací asistent kamery, CD, loketní opěrka, asistent rozjezdu do kopce, DAB rádia, volant potažený kůží, bederní opěrka, nouzový brzdový asistent, systém monitorování tlaku v pneumatikách, bezklíčové Zentralverriegeiung, ozvučení, hlasové ovládání, varování při vybočení pruhu. Blind Spot Assist, USB + zimní pneu na AL kolech
 

Přílohy

  • 20170424_174657.jpg
    20170424_174657.jpg
    1 MB · Zobrazení: 46
  • 20170424_135600.jpg
    20170424_135600.jpg
    915,8 KB · Zobrazení: 44
  • 20170424_092852.jpg
    20170424_092852.jpg
    1,6 MB · Zobrazení: 45
  • 20170424_174643.jpg
    20170424_174643.jpg
    1,2 MB · Zobrazení: 47
Skyactiv naftu jako ojetou raději nebrat. Myslím, že barva je na živo o mnoho více pěknější, zvlášť když by na ní zapracoval Robin s voskem.
 
Podle VINu projet, jestli byly dělány vačky/vahadla a pokud ne, tak ruce pryč. Jinak osobně bych šel do FL.
 
"zastánce benzínů" od kdy? :D
To by mě taky zajímalo, asi klam nicku :D ;)


Byl jsem od @Háre dotázán zda bych to auto koupil, tak jsem vzhledem k jeho nájezdu a využití radil naftu vyloučit. Kór když jsou na tom skyactiv benzíny, tak jak jsou a za tu cenu se dá sehnat už i pěkná 2,5 :)

No s tou barvou bych to tak bledě neviděl :)
např.:
18010928_10154426567788038_6510910819936573613_n.jpg
 
Nazdar osazenstvo, potřeboval bych pomoc při rozhodovacím procesu. Teď jsem se vrátil z Německa a mám tam rezervovanou M6. Kdyby jste měli na to ty peníze, koupili by jste ji? Robinův názor už znám, ale ten je zastáncem benzínu Mám ji rezervovanou do dnešního poledne. Díky za pomoc

Překlad letáku:
vlastnosti vozidla: Sapphire modrá metalíza, Full Service historie, další generální inspekce 09/2017, 4-válec, pohon předních kol, šest-kurz, jedno auto majitel Výbava: ABS, Fahrerailbag, airbag spolujezdce, rádio, posilovač řízení, elektrické ovládání oken, slitinová kola, elektrické sedadlo řidiče, centrální zamykání, alarm , mlhovky, navigace, imobilizér, střešní ližiny, ovládání klimatizace, kontrola trakce boční airbagy, Vyhřívaná sedadla, Tempomat, Xenonová světla, parkpilot, palubní počítač, ESP, MP3, Nekuřácký vůz start / stop technologie, multifunkční volant, světla pro denní svícení, zatáčení světla, elektrické zrcátka, Bluetooth, handsfree, Isofix , světelný senzor, dešťový senzor, senzory parkovací asistenční přední zadní senzory pomoc při parkování, parkovací asistent kamery, CD, loketní opěrka, asistent rozjezdu do kopce, DAB rádia, volant potažený kůží, bederní opěrka, nouzový brzdový asistent, systém monitorování tlaku v pneumatikách, bezklíčové Zentralverriegeiung, ozvučení, hlasové ovládání, varování při vybočení pruhu. Blind Spot Assist, USB + zimní pneu na AL kolech
Já bych asi radši pár peněz přihodil a šel bych do nového benzínu a nebo klidně i nafty, pokud toho nalítáš hodně po dálnicích. Mně osobně se líbí ceny na Matthes a docela přemýšlím, že si další auto koupím od nich.
 
Back
Top