• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Nová Mazda 6 v roce 2023

No světě div se ale máme asi hodně podobný příběh Já se tedy své BN zatím zbavit nehodlám. Je fakt skvělá a dal jsem do ní spoustu peněz na skrášlení. Ale narodil se Šimon a s kočárem při dovolených bereme Sportage přítelkyně. Mě je pak líto že Mazdice stojí doma nebo jedu prostě single ve dvou autech pač do M3 se komplet nenacpeme. Tak vím, že mám slabost pro M6 wagon jako edice Homura nebo teď ta výroční je k sežrání ale ceny jsou nesmysl. Navíc jakmile zmizí potřeba kočáru tak M3 zase pobere vše potřebné. Proceed GT jsem měl půjčeny na celý den a jediné co mi vadilo že při sport módu je hrozně otravný zvuk výfuku z repro. Mohli nainstalovat klapku a bylo by super. Jinak to auto je fajn. Dobře se řídí a má hodně místa. Za mě asi nejlepší volba poměr cena výkon. Ale interiér Mazdy tam nehledej. Ten je o level výše. BMW máme v práci jako sluzebaky. Nikdo je už moc nechvali za ty peníze.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Mo my sme zatim jenom 2 a pes :D Ale uz teraz to bolo o hubu sa nalozit. Keby som mal moznost tak 3 si tiez necham, ale nemam ju kde parkovat a v Prahe je to zbytocne, hlavne ked pracujem skoro stale z domu :) BMW 3er urcite nie za plnu cenu. Pozeral som okolo 32-35k Eur. Ale verim tomu ze kvalita sla dolu. Kde vlastne nesla. Co sa tyka proceedu gt, tak prva vec by bola vyradenie generatora hluku motoru :) Na to som uz nejake navody videl. Interier bude inde, tomu verim, ale pomer cena vykon asi fakt najlepsi. Rozhodnute este nemam, mrzi ma ze M6 nema nejaky fakt uzitocny FL ale pridavaju veci ako pisal Max (koza z tigra, oblozenie z jednorozca..)

btw, tu bola moja stara M3. Este som ju pred mesiacom vylestil a nahodil keramiku :joy: To auto je fakt skvele (az na ten cierny lesk v interieri, na miestach kde sa najviac saha, za ten by som designerom utrhnul ruce)
 
Poslední úprava:
Tak to je u mě jedna z těch investic. Většinu klavirniho laku jsem komplikovane a draze koupil nové, potahl čirou folii a následně vrátil zpět. Me auto je na pohled k nerozeznání téměř od nového. Ale něco to stalo. A propo... Ty jsi prodal tu M3 za 409 tisíc?

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Ja som chcel tie panely vybrat, prelestit a natiahnut foliu. Ale nestalo mi to za tu pracu uz, resp nikdy som sa nenudil tak moc aby som sa do toho pustil
 
Doplním svůj předchozí komentář k rozežranosti M6 2.2 AWD. Ukázalo se, že čidlo tlaku na výfuku ukazuje nesprávné hodnoty (nižší) a tím pádem pak probíhala častěji regenerace, než by měla, což vysvětluje tu vyšší spotřebu. Zvláštní, že auto nic nehlásilo, musel jsem to nahodit na diag a podívat se na hodnoty tlaku a podle toho vyhodnotit, že je čidlo na výměnu.
 
Back
Top