• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Naprogramování stahování oken

Zdravím ,mám mazdu 6 2007 rok výroby a nefunguje mi stahování oken u řidiče jen řidičovo jde a 3 nereagují.Nějakou radu prosím?
 
to se stává po odpojení baterie. Na každých dveřích sjeď kousek dolů, zavři okno a přidrž zavírání cca 2s (uslyšíš cvaknutí).
 
Pokud Vám jde stahovat z místa řidiče pouze okno řidiče a ostatní okna ne, je potřeba naprogramovat právě stahování oken. Většinou je nutné okna naprogramovat po vypojení baterie.

Postup:
Je potřeba ručně aktivovat každé okno zvlášť podle následujícího postupu.

1) zapnout klíč do polohy ON (klidně může být i nastartováno)
2) okno na straně řidiče spustit dolů (stačí pár cm, tlačítko je potřeba mít úplně zamáčklé), potom vytáhnout nahoru (tlačítko je potřeba mít naplno zmáčklé) a po zavření okna tlačítko nepouštět, ale ještě ho cca 3 sekundy nechat zmáčklé (až cvakne)
3) tento postup je třeba opakovat i s tlačítkem otevírání okna na straně spolujezdce, přesednout si na zadní sedačky a zopakovat ten stejný postup se zadními okny.
4) je hotovo
Děkuji za radu :)
 
Ahoj, neřešil jste někdo toto? Vyměnil jsem baterii , čili auto bylo chvíli bez proudu a přestal mi jít automatický dojezd oken (musim pořád držet tlačítko)
 
nemáš v podpisu co máš za auto, ale mělo by to snad být stejný

1) zapalování na ON
2) každé okno postupně stáhnout cca do poloviny
3) potom hned oknem vyjet až nahoru (úplně okno zavřít) a tlačítko i po zavření okna cca 3-4 vteřiny pořád držet v pozici jako by jsi chtěl okno pořád zavírat
 
nemáš v podpisu co máš za auto, ale mělo by to snad být stejný

1) zapalování na ON
2) každé okno postupně stáhnout cca do poloviny
3) potom hned oknem vyjet až nahoru (úplně okno zavřít) a tlačítko i po zavření okna cca 3-4 vteřiny pořád držet v pozici jako by jsi chtěl okno pořád zavírat

Děkuji pomohlo to. Mám Mazdu 6 GH. Do diskuze jsem to dával do mazdy 6 gh, ale bylo to přesunuto někam jinam,tak se to neukázalo na jaké auto to je:)
 
Ahoj, vyměnil jsem baterií Varta (vydržela bez 2 měs. 10 let) za Banner 74ah. Trochu potíže při zapojování, to ale neni podstatné. Přestalo mi jít ovládání stahování oken. U řidiče je v pořádku. Neznáte, prosím, ten způsob, jak to opravit? Díky moc! Sebor
 
Ahoj, mám Mazda 5, 2005r.v
Stalo to na sluníčku pár dnů, a najednou ve dveřích řidiče se přestalo fungovat okno, ostatní krásné jedou. Slyším cvaknuti ve dveřích, ale nic. Jak poznám že, je to zalepeno v těsnění a ne motorek?
Děkuji
 
Back
Top