• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Naši domácí mazlíčci

myslis, ze by nevystartovala pokud by se ji nekdo nelibil? Nejsou blby... a borderky uz vubec ne.
No zatím jsme hafanovi asi nikoho takového nepřivedli a budu odvážný,když řeknu,že poslouchá,jak potřebujeme a jsme s ním spokojeni :)
 
Hafan je Border Kolie..Kdo nehledá hlídače,ale kamaráda pro každého,kdo vás navštíví je to ta nejlepší volba :)
Zkus to rict tady tem dementum u nas ve vesnici kde kazdy druhy pes je v kleci anebo pouze za plotem a na vychazce jeste nikdy nebyl...:(
 
Zkus to rict tady tem dementum u nas ve vesnici kde kazdy druhy pes je v kleci anebo pouze za plotem a na vychazce jeste nikdy nebyl...:(
no tak to jo... :) nam u vsech psu co jsme meli zacali rust ega az tak po tom druhym roce ...

Zobrazit přílohu 12559

Náš hafan je stále venku a tam je jeho místo a na to jsme si ho pořizovali.Je vynikající předložka pro kočky co na něm spí,no inu dobrá duše :) Dle informací majitelů co nám štěňátko předávali, nám dali radu, že co mu dovolíme to vám vrátí :)
 
Borderku má soused. Jezdí s ni do jiných zemí na přehlídky co všechno umí. To člověk žasne. Mimo jiné mu za rukáv třeba v metru vodí ženský na seznameni.:D
 
Jak jsem psal,kdo hledá maximálně příjemného,společenského hafana je tohle cesta :)
 

Přílohy

  • IMG_20170421_175633.jpg
    IMG_20170421_175633.jpg
    1,4 MB · Zobrazení: 25
Jak jsem psal,kdo hledá maximálně příjemného,společenského hafana je tohle cesta :)
Nicméně, je třeba si uvědomit, že borderka není pro každého... ten pes vyžaduje spoustu pozornosti tak, aby se unavil... fyzicky, psychicky... Jinak ten pes je totálně nešťastný. Ale pro aktivní páníčky je to supr parťák ;)... Ono ne nadarmo se používají i jako slepečtí psi ;)
 
Každý zvíře co je s rodinou by mělo Mít pozornost.
Jinak potom to už jen jen věc.
 
Tak jsem dneska donesl z práce kotě (cca 5 měsíců). Takže jsem donesl Mikešovi kamaráda. Minulého Čerta už jsem se nedočkal(asi mrtvý , netuším)tak byl čas na další kočičku :)
 

Přílohy

  • D56ECC94-F3FC-45C4-AFCB-44A075C27844.jpeg
    D56ECC94-F3FC-45C4-AFCB-44A075C27844.jpeg
    813,3 KB · Zobrazení: 19
Minulý týden jsem pochoval svého kamaráda. Po 15 letech a krásném stáří ho zdolal nádor. Byl to naprosto vypláchlej magor, kterej na zahradě nenechal přistát jediného ptáka a jak chtěl, tak prostě bylo a hotovo :D prostě ten největší drsňák :D

A teď mám miminko mainky otomiy :D Trpasličí hladkosrstý jezevčík, 3 měsíce a je to Homer ❤️:D

IMG_20190625_072245.jpg
 
Díky, je úplně boží. Je to už můj 3 jezevčík❤️
Pokud bych neměl jezevčíka, byl by to určitě staford, ale na stafika bych nemel čas tak, abych se mu věnoval jak je potřeba, jako cvičák, denně alespoň hodinu procházka atd a taky se ho mama bojí:D
Jezevčík je ideální sofaboy jako ja:D

IMG_20190621_180121.jpg
 
Back
Top