• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Nastavení automatického sklápění zrcátek

Rendy 2

člen KLANu
34
Ahoj
včera jsem si hrál s nastavením CX 5 a teď se mi nesklápí venkovní zrcátka při zamknutí, nemůžu na to dojít jak to nastavit.
Prosím o radu v čem se to nastavuje.
Díky
 
Když jsem hledal něco ohledně uší na svojí CX-5 KE, natrefil jsem na nějáký videa a snad je to popsáno i v manuálu pro KF, kdy se funkce automatického sklápění dá vypínat a zapínat nějákým podržením kombinace spínačů posuvu okýnek. K tomu musí být samozřejmě zaplý zapalování, aktvovaná elektrická ručka a zaplý zámek stahování okýnek. Praktický použití prý je, že v zimě je doporučeno to vypnout, protože při zamrznutí zrcátek hrozí poškození mechanismu sklápění.

V historii jsem ještě ty videa vyštrachal, snad to pomůže:


 
Aha, ja mam 2018, tam je na to mechanicky prepinac ve dverich, u novejsich to jak vidim uz neni
 
Aha, ja mam 2018, tam je na to mechanicky prepinac ve dverich, u novejsich to jak vidim uz neni
Je to tam stále, tohle co je na videu je možná nějaká US verze? I v CX5 po FL je to tlačítko stejné, kromě těch základních verzí...tam asi "auto" funkce ani není?

CX5FCL.jpg CX5FCL2.jpg CX5FCL_emotion.jpg
 
Back
Top