• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Navigace - podle čeho jezdíte?

Taky jsem koupil do CX-3 navigaci na E-Bay. Cena 730 Kč + 320 Kč poštovné z Itálie. Za pět dnů byla karta doma (EU + RUS + TUR 2018), naprosto žádný problém, vše funguje. Konečně i CX-3 zobrazuje značky. Teď se jen tluču do hlavy, že jsem za navigaci do M6 dal přes 12 tisíc! :(
 
Ano ty značky chápu. Též jsem to řešil kvuli tomu.
Ale jako navigaci opravdu ne.
 
otázka na Wazery (a možná i na @GinBook a) :

před nedávnem mi začal Waze na iOS dělat to, že když ho shodím na pozadí a pak znovu se k němu vrátím, zapíná se celý znovu a buď musím zadat cíl znova anebo se hloupě ptá, jestli tam pořád chci jet. Například přepnu na Spotify nebo vlezu do kontaktů, vytočím číslo a znovu si nahodím spuštěný/upozaděný Waze. Dělá vám to taky? Je to vada nebo vlastnost? Dělal to na iP8 a dělá i na XS..
 
Teď jsi mne dostal. Ale myslím že ne. Do nějaké doby od "přepnutí jinam" mne to hned vrátí do navigace a jen poskočí poloha (autíčko) na správné místo. Takže to vypadá na jiný problém.
 
dělám to furt stejně už leta co Waze existuje, takže předpokládám, že chyba mezi sedačkou a displejem to nebude, ale možný je všechno .......
 
Nemáš v nastavení Waze zakázané "Aktualizace na pozadí" nebo jak se to jmenuje. Případně jinou blbost okolo baterky a Waze. ?
 
nemám, dokonce ta možnost ani není aktivní. Ono to neumře pokaždý právě..... buď se to spouští znovu od začátku a zadávám znovu adresu anebo je to probuzený, ale ptá se jestli pořád jedu na zadanej cíl a musím odkliknout že jo. Dřív se to prostě a jednoduše vrátilo tam, kde to bylo při uspání a posunulo se autíčko ta, jak píšeš...

IMG_0005.PNG
 
Takže víme kde je zádrhel. Teď je otázka proč je ta volba šedá. A teď zrovna mne nic nenapadá.
 
Možná bych byl tvrdý a začal novou instalaci.
Odinstalovat, restart telefonu, nová instalace.
Snad znáš jméno a heslo do Waze?
 
dneska jsem nasypal zálohu do nového telefonu, starý jsem si jaksi rozbil, čili nově instalováno.... Každopádně záhada šedé volby objasněna, aktualizace na pozadí jsem měl zakázané generálně... pozůstatek nouze po energii při nedávné pracovní akci. Tak uvidím, jestli se něco změní :) Každopádně díky za snahu!
 
Sem se zaregistroval na fóru, bo zvažuji že do svého fiatka 124 (což je vlastně mx-5, tak mne nekamenujte) koupim za litr na ebay SDečko s navigaci. Dnes jezdím na Waze, takže by mne zajímalo jak je na tom vestavěná navigace s dopravní situaci? Koukal jsem, že stahuje data RDS, nemám ani problem nahodit na mobilu hotspot. Mírné zhoršení oproti Waze bych asi zkousnul, alespoň bych konečně měl pořádné řazení do pruhů, ale zase úplně bez znalosti hustoty provozu bych v Praze jen stál v kolonách.
 
:confused:Asi blbá otázky,skoro všichni jezdíte podle Waze,to musíte mít asi neomezený internet v mobilu,že?Většinou asi služební telefony?Nebo jak jsem to zkoušel,tak po 1,5 hodině mě to zahlásilo,že mám splněný limit.:eek:.Nebo ví někdo o nějakém super tarifu pro normálního člověka?
 
Back
Top