• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunguje vyhřívání sedačky

Tak se mě teď stalo že mě netopí sedačka řidiče. Přepínač sice svítí ale sedadlo netopí, když stejně zapnu spolujezdce tak je poznat že topí, o víkendu na to kouknu. jen doufám že to bude v nejhorším případě jednotka výhřevu a ne výhřev samotnej.

Co jsem se dočetl na ruských stránkách tak většinou pomohla výměna jednotky (termostatu) číslo je GAL3-88-092

Mimochodem ze schématu je zřejmý že když topí jedna část sedadla tak musí topit i ta druhá (jsou v serii). Kdyby jedna část byla přerušená tak se nebude vyhřívat i ta druhá.
 
Poslední úprava:
Tak problém vyřešen. Kabeláž, napájení, výhřev i termistor v pořádku. Problém byl v termostatu. Stačilo ho rozebrat, všechny součástky přepájet hrotem a zas to valí.
20210205_203451.jpg20210205_203354.jpg20210205_204504.jpg20210205_204833.jpg20210205_204926.jpg
 
Poslední úprava:
Ne. Desku jsem odpâjel z obalu, přeletoval vsechny součástky a zas vrátil zpátky do obalu, ve kterým jsou integrovaný konektory ;)
 
Neví. Desku jsem odpâjel z obalu, přeletoval vsechny součástky a zas vrátil zpátky do obalu, ve kterým jsou integrovaný konektory ;)
Tak to pak jo, jeden bych pochopil, ale osm najednou... ;)
A jen tak pro zajímavost, tahle potvora je pod sedačkou, nebo kde se to nachází?
 
Zdravím, rád by som oživil túto tému keďže mi odišiel ohrev na vodicovej strane.
Mal som auto šikovneho chlapíka a vyššie spomenutéy problém u mňa nieje.
Diagnostika nasledovna, odpáleny ohrev podsedaku a riadiaca jednotka.
Viete help s kódmi uvedených súčiastok prípadne ako to vôbec vyzerá?
Ďakujem
 
Já jsem to nakonec vyřešil výměnou podsedáku v servisu. To je ten molitan s topením. Hezkých 8500,- s daní. Zatím topí... :)
 
Back
Top