• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefungují USB porty

Nikolaes

nový člen
5
Zdravim,prosim Vas. Koupila jsme mazdu 6 rok 2015. Kdyz chci pripojit flasku s hudbou, tak se mi na radiu nenacte. Radio je tam davane jine. Nevite prosim, cim by to mohlo byt? Pres bluetooth neni problem, ale usb porty co jsou ve stredu pod loketkou, tak nefunguji. Dekuji moc za pripadne odpovedi.
 
Zdravim,prosim Vas. Koupila jsme mazdu 6 rok 2015. Kdyz chci pripojit flasku s hudbou, tak se mi na radiu nenacte. Radio je tam davane jine. Nevite prosim, cim by to mohlo byt? Pres bluetooth neni problem, ale usb porty co jsou ve stredu pod loketkou, tak nefunguji. Dekuji moc za pripadne odpovedi.
Zdravím, pošlete případně fotku rádia. To by mně zajímalo, co tam kdo dobastlil...
 
No, tak to se obávám, že bohužel ani fungovat nebudou. Budou tam jiné konektory a ty usbcka nebudou do rádia ani zapojené.
Nejsou kabely s USB vytazeny aspoň do kastliku u spolujezdce?
Tyhle rádia by USB vstup podle mne mít mohly a asi půjde jen o kabel a natazeni třeba do té loketky

Není to nějaká americká nebo kanadská verze Mazdy? To tlačítko Navi u CD přehrávače podle mne evropská verze nemá.
 
Ty brdo to Vam nereknu. V tom se nevyznam. Prvni majitel ji, ale kupoval tady v Cesku.

No, tak to se obávám, že bohužel ani fungovat nebudou. Budou tam jiné konektory a ty usbcka nebudou do rádia ani zapojené.
Nejsou kabely s USB vytazeny aspoň do kastliku u spolujezdce?
Tyhle rádia by USB vstup podle mne mít mohly a asi půjde jen o kabel a natazeni třeba do té loketky

Není to nějaká americká nebo kanadská verze Mazdy? To tlačítko Navi u CD přehrávače podle mne evropská verze nemá.
Kde prosim zjistim jestli je to evropska nebo jina verze?

Není USB vyvedeno třeba v kastlíku spolujezdce? Kabely jsou k tomu zpravidla dodávány, viz. foto.
Pry neni
 
Aha, no to mi nejde do hlavy, kde se tam vzalo to tlačítko Navi ? Tyhle rádia se většinou dávají do nejnižších stupňů výbavy, které ani nemají display. Ale pak mi nejde do hlavy to tlačítko. A verze, co display mají, tak tlačítko NAV je na středovým ovládači, za řadící pákou, před tou roletkou. Podle mne jsou dvě možnosti. Kouknout do kastliku spolujezdce, když tam nic nebude, tak vyndat rádio, zjistit typ a objednat USB kabel(y) z Aliexpressu. Možnost dvě. Zjistit, co je uvnitř za kabeláž, pokud je tam vše, co má, koupit starší origo radio (plus CMU, plus ovladač) a vrátit ho tam zpět. Pak ty středový USB fungovat budou.
 
Aha, no to mi nejde do hlavy, kde se tam vzalo to tlačítko Navi ? Tyhle rádia se většinou dávají do nejnižších stupňů výbavy, které ani nemají display. Ale pak mi nejde do hlavy to tlačítko. A verze, co display mají, tak tlačítko NAV je na středovým ovládači, za řadící pákou, před tou roletkou.
Celý ten ovladač s joystickem se dodává s čínským rádiem.
 
Back
Top