• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Problém s Google Maps

Nikolaes

nový člen
5
Ahoj Vsem. Prosim Vas dnes jsem chtela jet podle navigace na google mapach. Zacatek, trasa i cil se ukaze i kde aktualne jsem, ale kdyz se rozjedu sipka(polohy) semnou na mape nejede. Nevite prosim v cem by mohl byt problem? Na mobilu mi to funguje normalne. Dekuji za pripadne odpovedi.
 
Ahoj, mozno by to chcelo upresnit ako su tam tie google mapy v navigacii auta instalovane. Cez Android Auto krabicku alebo cez AIO tweak, pripadne inou metodou?
 
Ahoj Vsem. Prosim Vas dnes jsem chtela jet podle navigace na google mapach. Zacatek, trasa i cil se ukaze i kde aktualne jsem, ale kdyz se rozjedu sipka(polohy) semnou na mape nejede. Nevite prosim v cem by mohl byt problem? Na mobilu mi to funguje normalne. Dekuji za pripadne odpovedi.
Aplikace Android Auto/Google Mapy asi nemá přístup k poloze nebo usíná. Zkontroluj oprávnění a různé šetřící funkce.
 
Back
Top