• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Nefunkční zámek při odpojené baterii

Hlavně si nejdřív vyzkoušej, jestli můžeš auto odemknout klíčem, když je baterka v autě (můžeš mít vypadlou jednu část na zámku dveří a mít tak zámek na klíč nefunkční) ;)
Řešil jsem to tak před mnoha lety na GH a pokud si po vytáhnutí baterky zavřeš naplno kapotu, tak je potom sranda volat zámečníky.. :)
 
@FERO77 no tak já už nevím, asi mám něco se zámkem, nejde mi to zase odemknout, když odpojím baterku :(

@Natural aha, neviděl jsem tvojí reakci, vypadá to, že máš pravdu, co tím myslíš, vypadlou jednu část zámku? Ještě že jsem to nejdříve vyzkoušel
 
@Natural aha, neviděl jsem tvojí reakci, vypadá to, že máš pravdu, co tím myslíš, vypadlou jednu část zámku? Ještě že jsem to nejdříve vyzkoušel
A když máš baterii v autě, tak manuálně zamykání a odemykání klíčkem v zámku teda funguje??
Pokud ne, tak mezi zámkem a klikou byla taková "tyčka" (matně si vybavuji) která byla vypadlá a zámek tedy fungoval jenom na dálkové ovládání.
Kdyžtak odšpuntuj kulaté plastové záslepky u zámku a uvidíš co se hýbe.
 
A když máš baterii v autě, tak manuálně zamykání a odemykání klíčkem v zámku teda funguje??
Pokud ne, tak mezi zámkem a klikou byla taková "tyčka" (matně si vybavuji) která byla vypadlá a zámek tedy fungoval jenom na dálkové ovládání.
Kdyžtak odšpuntuj kulaté plastové záslepky u zámku a uvidíš co se hýbe.
no funguje klíčem, když je zapojená baterie.
 
Koukam zamykani asi mazda problem. Ja odemknu i zamknu klicem a otevrou se pouze dvere ridice a kufr. Na dalku blika otevirani a zamykani ale nic se neotevre. Zevnitr krom dveri ridice a kufru neotevru zadne. Zamnout dalkou jdou pouze u ridice. Pri prepinani packy tahla je ve dverich obousmerne slyšet ze se ve dverich neco děje. Baterie nova a baterky v ovlacich tez...zkusim zde oblibenou radu ohledne vypadleho táhla
 
Po demontáži okna a tapecu táhla ok..ze zámku vypadá ue nejde El signál dal k otevření ostatních dveří
 
Back
Top