• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nehody, skoro nehody, on-board videa

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
videa z on-board kamer ....

hned jedno video nahodím. Tohle mě vytočilo do běla, šmejdi co ukradnou auto a ujíždí skrz park, kde si hrává nejen moje dítě ... Nepřál (přál) bych jim, aby se mi dostali do drápů

 
tak dneska mě málem smetl nákladak. v zatačce jel jak prase a po leve straně (po mojí) v lese, kde neviděl do zatáčky ani hovno... at žije ABS ... bohužel video není :-( jsem si pitomec nezkotroloval kolik mam mista na pamětovce... byla to fakt prekerka :-/ Jak kdybych to tušil, tak jsem zrovna jel opatrněji... fíííha jsem se opotil až na prdeli
 
Nooo kuurňa, hlavně že se ti nic nestalo. Jinak naprosto znám, jak ses cítil. Taky mi takto vylítl náklaďák ze zatáčky a ustřelil mi pěkně zpětný zrcátko :confused:
 
Nooo kuurňa, hlavně že se ti nic nestalo. Jinak naprosto znám, jak ses cítil. Taky mi takto vylítl náklaďák ze zatáčky a ustřelil mi pěkně zpětný zrcátko :confused:
To jo, ale tyhle prekerky se mi stavaji cim dal casteji. Budu si muset pamatovat na to mazani zaznamu :D
 
Nene mam nastaveny aby se to nemazalo... jsem si myslel ze si na to budu pamatovat.. protoze vzdycky neco po cestě natocim tak to chci zkouknout... akorat jsem blbec nesmazal cesto do a ze znojma.. s diky tomu se mi to tam neveslo :-( ...

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Tady se můžete pochlubit svými videiky z projížděk, výletů, dovolených, vašich závodů a prostě všeho, kde jste byli se svými plechovými mazlíky :) pořízené mobilem, fotákem, kamerou, kvadrokopterou či snad satelitními zaběry :D .
 
Mno ne všechny moje videa jsou asi veřejně publikovatelný ;) :shame:

Každopádně abych to tady úplně nezaspamoval, tak můj YT kanál je:
https://www.youtube.com/user/derimmor
Mám tam jak onboardy, tak různá videa, co jsem natáčel ostatní závody z pohledu diváka.
 
Mno ne všechny moje videa jsou asi veřejně publikovatelný ;) :shame:

Každopádně abych to tady úplně nezaspamoval, tak můj YT kanál je:
https://www.youtube.com/user/derimmor
Mám tam jak onboardy, tak různá videa, co jsem natáčel ostatní závody z pohledu diváka.

jop :) ne všechny no :D ale tak víš jak, občas se někde něco povede :) nebo je pěkna trasa tak šup sem s tím se podělit :D , ať víme kam zajet :D
 
Včera jsem se byl s MPS projet po kopcích v okolí, ale bohužel silničáři zkazili všechnu srandu a silnice byly posypaný a moc to neklouzalo o_O

Tak jen malej úryvek - jeden z kopců, kde v létě jezdíme ZAV
 
Back
Top