• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nehody, skoro nehody, on-board videa

Ano, stojí tam na parkovišti, máš + :D. Tak nějak jak říkáš, návrat ke kořenům;)

Vitus: Jj, býval tam Slovnaft. Nyní Tank ONO.:)
 
ještě jeden z dneška. Počkal jsem až projelo protijedoucí auto , hodil blinkr a začal předjíždět, blbeček ve VW ani nečuměl do zrcátka hodil blinkr a poslal mi to tam ,idiot
 
ještě jeden z dneška. Počkal jsem až projelo protijedoucí auto , hodil blinkr a začal předjíždět, blbeček ve VW ani nečuměl do zrcátka hodil blinkr a poslal mi to tam ,idiot
Ty sa este čuduješ ? To je u nás klasika .
Žiadny folcvágeňák (koncern) neznesie, aby pred nim islo iné, alebo predbehlo auto inej znacky.
A ked sa stretnu dvaja koncerňaci, tak si začnú ihned merať pindika, kto z koho.
Ta kamera robi pekne zabery, škoda že nevidim gps udaje... :(
=======
Pridavam video , ako dokaz, ze je treba kupovat kabriolety (MX5) a nie SUV-éčky.

 

A ked sa stretnu dvaja koncerňaci, tak si začnú ihned merať pindika, kto z koho.


:D Ted jsem si vzpomnel ze nedavno jak jsem jel do prace tak v Ostrave Privoze na krizovatce 2 Oktavky tdi a blikla zelena a uz jeli bomby kdo z koho :D
 
V M6 nuda, ide to, ako po kolajniciach :rolleyes:
Vaecsia zabava bola v tom 110R :D .
Tie šmyky zvladal vodic vyborne. Palec hore, ako ukazuje spolujazdec, mu patri pravom.
Bol som s M3 na Slovakiaringu a bol som dost sklamany, ze maximalku som mal 180 km/hod a vidim, ze na M6 4x4 tiez mala max. niekde "iba" pri 190-195 km/h.
Taka 110 R, ako vo videu, by ma asi trikrat bola obehla :mad:
Ale stacilo mi to raz, dvojrocne pneu z prednej napravy som mohol rovno vyhodit.
Spaet na drahu sa vratim uz iba ak v aute kupenom pre zabavu napr. taka MX5
Fajn videa, potesil som sa :finger:
 
ten Škodilak je přísnej, je vidět, že s tím frajer nejede prvně. A docela se tě držel i na cílovce .....
 
Ve skutečnosti to neni tak strašný. Ve videu to umocňuje to, že mi mobil lehce drnčel o zpětný zrcátko, o který sem ho měl opřenej pro lepší stabilizaci.
No, já bych brečel i kdyby to dělalo ve skutečnosti poloviční rámus, po odjetí kola bych se přitiskl ksichtem k palubce a autíčku se omlouval :) :rolleyes:. Jinak ta Šáde je butálna kára, kde se to dá tak kupiť? :):D
 

Olomouc, nic nového, před vlakovým klasicky nejedou semafory a na velkomoravské práce na mostě.
Názor na tu ochcávku?
 
Olomouc je teď výživná, jezdím tudy denně a od půl třetí do zhruba šesti je to očistec.
Dnes jsem si to dal 2x... Přes centrum si člověk naprosto nepomůže, takže nezbývá, než to vydržet... Nutno podotknout, že kluci na mostě vážně makaj a jedou a most byl opravdu v katastrofalním stavu.

Každopádně policie všechny ty busopruhaře poctivě čistí a nutno podotknout, že 95% lidí jezdí svědomitě a pruh pro autobusy nechává volný, což je na čechy až neuvěřitelné...
Každopádně kretén se najde vždy a zip jak kdy. Většinou masakr :D
 
Olomouc je teď výživná
A nějakej důvod proč před vlakáčem nejedou semafory, pokaždý když tam jsem, tak nejedou.

A co jsem chtěl v OL vyřídit jsem stejně nevyřídil.
Jelikož jsem jel do mazdy pro chladící kapalinu (FL22) přijel jsem něco kolem 15:15 a bylo mi řečeno, jelikož je servis do 15:30 tak už tam nikdo není, ale to že 15:30 ještě nebylo, je věc druhá, co už. Tak jsem si udělal jen tak výlet do OL. :D
 
Tomuto adrenalinu čelím každé ráno téměř denně. Většinou stojí u krajnic nebo jdou vidět, ale jak je vysoká tráva u krajnic, je to v té tmě marné...Ještě štěstí, že za ní neběžela druhá, ta už by to nestihla :( Jsem jí ten bravurní skok i pochválila :D
Mám více videí, včetně hezkého jelena, ten si pěkně pomalu nakračoval přes silnici, ale musím si najít čas a trpělivost si s tím pohrát, stále se učím :)
 
Dnešní cesta z Vizovic. Normálně sem fakt už myslel, že se potkají. V každém případě předjíždět kousek před zatáčkou, kde člověk nevidí může jen blb. (zase jsem nadával jak špaček, takže raději si ztlumte zvuk).

 
Poslední dobou se nám tu rozmáhá takový nešvar... ;)
Obchvat Olomouce není nic pro slabé povahy :D
 
Back
Top