• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nehody, skoro nehody, on-board videa

Kolik alkoholu je potřeba k: “Neboj Pepo, to auto je ještě daleko, to stihneme. Fakt.” Vystřízlivění v přímém přenosu.
 
Mikrospánek dokáže pořádně vyděsit spolujezdce. Tím spíš, když auto skončí mezi stromy. Nedobrovolný výlet do přírody a mnoho dalšího naleznete zde:
 
Otázka z provozu na silnicích pro dnešní den:
Pokud způsobím nehodu tak,
a) budu dělat, že se nic nestalo,
b) ihned opustím auto a přesunu se do bezpečí,
c) uteču.
Řidič z dnešní kompilace si nemusel vybírat - prostě udělal vše. Dle dostupných zdrojů mu hlavní cenu předala policie. To a mnoho dalšího.
 
Co nejdivnějšího jste potkali na silnici? Už jste kličkovali mezi cyklisty? Honili se s policií? Stříleli bažantem po chodci? Nic z toho? Nevadí! Udělali jsme tuhle zkušenost za vás.
 
Už vás někdy vybrzdilo Audi? A taky mu pak začali fungovat blinkry? Výrobní chyba nebo záměr? Jsou solární panely opravdu zhouba? Co se stalo řidiči, který je chtěl zničit? Víte, kam zasahují deformační zóny Peugeotu? A kde probíhají testy v ostrém provozu? Tyto a další záhady českých silnic.
 
Škoda, cyklista a důchodce - co mají společného? A jakou roli v tom hrát traktor? Serie nehod, pádů a karambolů z českých silnic. Tady a teď.
 
Kde byla PČR, když vykrádali váš byt? Jak otcové bojkotují cyklo-kariéru svých dětí? Jaká zvířata nejvíc provokují řidiče? To a mnohem víc najdete v nejnovějším videu:
 
Včera v Praze - o jedno NB méně :( nějak nechápu jak se to tam povedlo, každopádně MX mělo i ulomený volant

VideoCapture_20230803-140012.jpg VideoCapture_20230803-140105.jpg
 
Už i filmaři hledají způsoby, jak ušetřit. Nový hit - natáčení kaskadérských scén v běžném provozu. Jak jinak chcete vysvětlit dnešní kompilaci? Honička s PČR v přímém přenosu, jízda po zadních kolech, skřípnutí motorkáře mezi kamionem a svodidly a útok chipsy!
 
5G záření, elektromagnetické vlny, ovládání mysli? Nic z toho! Pojďme si ukázat případy, kdy jsou mobilní telefony skutečně nebezpečné. V dráze šaliny za 3… 2… 1! A nejen to. Nehoda na dálnici i auta na střeše. Silnice i koleje jsou mnohem nebezpečnější než jakákoliv konspirační teorie.
 
Základní otázky života, vesmíru a tak vůbec? Trefit kamion nebo skončit v poli? Má přednost náklaďák nebo autobus? A jde si vyhádat přednost? Vše a ještě mnohem víc v aktuální kompilaci.
 
Viděl jsem, neuvěřitelný co někteří lidé dokážou vypustit z pusy. Vidím, že tam mám plnou a že vedle mě jede auto a jedu v pravém pruhu tak snad zpomalím a zařadím se a nebo přidám abych se zavčas zařadil ale né, on to tam takhle pošle a pak vznikne tohle video...

Samozřejmě, je to i o lidech, pokud i vozidlo z výhledu zrychluje a nepustí ho před sebe (kdyby tam bylo místo) tak je to konečná. Jedna věc je respektovat pravidla provozu a druhá věc je nedělat si naschvály..
 
Mne to pres nejakou dobou poslal dedek zprava ze STOPky od Alberta, ale uuuplne na pohodicku. Ja samozrejme plne brzdy, ze jsem pak vsechny veci sbiral na podlaze. Vytroubil jsem ho radne a kdyz jsme byli ridicovymi okynky vedle sebe, tak jsme hodili rec. Namisto omluvy spustil neco, ze bych mel byt tolerantni a ohleduplny, bla bla. Tak to uz jsem zacal videl rude (pritom omluva by to v okamziku srovnala, ze?!) a zacal jsem na nej rvat, jestli se nahodou neposral. A dedek "pane, pane, vy jste nejakej divokej". Ani naznak sebereflexe, nic. Priste takoveho blba trefit na dvere...
 
Tak samozřejmě tohle je prasárna, já se bavil o zipovaní a nebo prostě zařazení do odbočovacího pruhu. Poslat to ze Stopky někomu je už o život o tom žádná :) - Taky bych se z toho ***** :)
 
Mne to pres nejakou dobou poslal dedek zprava ze STOPky od Alberta, ale uuuplne na pohodicku. Ja samozrejme plne brzdy, ze jsem pak vsechny veci sbiral na podlaze. Vytroubil jsem ho radne a kdyz jsme byli ridicovymi okynky vedle sebe, tak jsme hodili rec. Namisto omluvy spustil neco, ze bych mel byt tolerantni a ohleduplny, bla bla. Tak to uz jsem zacal videl rude (pritom omluva by to v okamziku srovnala, ze?!) a zacal jsem na nej rvat, jestli se nahodou neposral. A dedek "pane, pane, vy jste nejakej divokej". Ani naznak sebereflexe, nic. Priste takoveho blba trefit na dvere...
Ono vzhledem k tomu, že dost "dědků" za volantem vypadá jak ten z reklamy na Ležáka (Česká soda), tak mám někdy pocit, že je to jenom otázka času, kdy mě nějáký zruší.
 
Back
Top