• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nestartuje

Joo ozubeny venec je na kole stejny jen misto spojky je tam hydromenic. Roztocit klikovku by to melo i kdyby tam vubec prevodovka nebyla.
 
Tak čím to bylo?
Tak jsem povytahnul starter a nechal ho na kabelech, aby se dotykal bloku. Pres drat z + baterky na civku se pastorek vysune a roztoci. Pak jsem zapojil jak to ma byt, kablik na civku od relatek a pri otoceni spinacky do start taky vyjede a roztoci se. Takze tahle trasa je v poho a ECU take.
Ale☝
Kdyz tocim za remenici klikovkou, tak se ozubene kolo sice toci, ale kdyz do zubu zatlacim sroubovakem, tak se klikovka netoci. Ozubene kolo jde protocit na obe strany. Pozice paky N.
Kdyz tocim za remenici klikovkou, tak se ozubene kolo toci i kdyz je tam PND. Na tyto stupne se to toci i zase na zatlaceni sroubovakem do zubu. Z pocatku to slo i na D ale pak se to zastavilo.
Zadne kovove zvuky to nedela z meziprostoru motor-prevodovka. Budu to tedy muset odtahnout do servisu a motor i prevodvaka budou muset ven. Snad mi to udela ten Mazdar co tu je ve meste🙏, prijemny chlapik. Bude to tak prace na dva dny pocitam.
 
Back
Top