• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ochrana motorového prostoru před hlodavci

Btw nemáte někdo tip čím tu potrhanou izolaci poopravit? Já to zalepil kobercovkou, ale nedrží to zrovna ideálně.
 
To je pak radost v takovým motorovým prostoru něco dělat :confused:
Hoši hoši. Vy mě asi doposud neznáte jaký jsem magor na čistotu. Zde asi největší. To je sprej na kuny a funguje stejně jako impregnace na plasty. Takhle vypadá motor po ošetření. Nic nikde nelepí.
Má to spíše takový zvláštní pach a očividně to funguje. Za mě super. 06c36fc946946434da64ed582451999e.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Také žiju ve městě a takhle to dopadlo.

Zobrazit přílohu 50078

wtf.. tak ja jdu shanet ty veci jak pisete .. diky !! je to ale divny, s autem se dost casto jezdi ty jo

mate nejkay tipy na ty spreje? ja doufam ze to bylo jen kdyz jsem byl na chalupe.. tam kde ted bydlim jsem uz ctvrty rok a nic ani si nikdo nestezoval z baraku ze by do garaze lezly kuny..
no to ony nepolezou do garaže to nejspiš ta chalupa jak pišeš asi nainstalovat tu plašičku a raději časteji to kontrolovat
 
@mabu no vím že pokud to není na relativně rovné a hladké ploše tak to má velkou tendenvi se odlepovat , proto to dáváme na tapec z druhé strany kde je to přimáčknutý a taky aby na to nešlo napřímo teplo od motoru... Takže zajímavý
 
Prosím těNa kolik vyjde ta izolace? Budu muset taky koupit
jaky mas auto? na moje to vychazi takto asi ..


Ja asi koupim novou ... chvilku to budu ted sledovat a pokud se to nebude rozsirovat, tak koupim novou a neresim ... (pravdepodobne chalupa)

no to ony nepolezou do garaže to nejspiš ta chalupa jak pišeš asi nainstalovat tu plašičku a raději časteji to kontrolovat
no prave... ta garaz je dost nedostupna a hlavne nevim co by tam delala ... to by musela vlez tam, nakousat a odtahnout to nekam do lesa nebo tak ... na ty chalupe si dam pozor ..

Ted to budu chvili sledovat ale myslim si ze to bude dobry.. jen teda koupim novou izolaci
 
no prave... ta garaz je dost nedostupna a hlavne nevim co by tam delala ... to by musela vlez tam, nakousat a odtahnout to nekam do lesa nebo tak ... na ty chalupe si dam pozor ..

Ted to budu chvili sledovat ale myslim si ze to bude dobry.. jen teda koupim novou
Rozumné a hned bych dal ten plasic aby nerozkousala i ten nový

jaky mas auto? na moje to vychazi takto asi ..


Ja asi koupim novou ... chvilku to budu ted sledovat a pokud se to nebude rozsirovat, tak koupim novou a neresim ... (pravdepodobne chalupa)
Mazda 6 gj 2013 121 kW
 
Ta kuna úřadovala na mém předchozím autě Honda Civic 1,8 a nová izolace mě stála 1800 Kč. Vloni jsem jí vyměnil za CX30. Čas od času si na tu Hondu se slzou v oku vzpomenu.
 
To tam na tom deklu drželo nalepený?
Opravdu drželo, kontroloval jsem to první týdny (strach z působení tepla motoru), ale pak už jsem to nechal a "nic".
Ona je to odpověď i pro @no_hits
Tenkrát jsem nechtěl dávat hned tři litry za novou a zkusil od boku tohle. V duchu jsem počítal s další kunou a pak by došlo na originál... nicméně čas šel jinak nakonec.
 
On by byl možná lepší materiál neoprene - je vlastně dost podobnej jen je černej a trochu poddajnější
 
Back
Top