• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ochrana motorového prostoru před hlodavci

To vypadá pěkně. Co přesně jsi tedy vzal, nějaký samolepící materiál v nějakém normovaném rozměru? Hlavně aby to zvládlo vyšší teploty a neodlepilo se to :)
 
To vypadá pěkně. Co přesně jsi tedy vzal, nějaký samolepící materiál v nějakém normovaném rozměru? Hlavně aby to zvládlo vyšší teploty a neodlepilo se to :)
Díky... mám stejné obavy, uvidím.
Námět mám odsud - Set pro odhlučnění kapoty Premium, ale koupil jsem to sólo 1x Comfortmat Vision XL plus 2x Comfortmat D2. Ten materiál D2 jsem dával jen pro formu, když už to bylo dole... chce si to trochu pohrát a nepracuje se s tím špatně.
 
Dnes jsem nainstaloval KEMO M180 a sem jsem přišel s otázkou - jak se na to dívají v záručním servisu? Musím to před každou návštěvou odinstalovat a dělat, že nic?
 
Importér KEMO je tu členem, pochybuju, že by to mělo mít na něco vliv, navíc to má homologaci na elektromagnetickou kompatibilitu. Nijak se na to nedívají, protože kdyby se nějak dívali, byli by za extra exoty.
 
Je to tak, dostal jsem odpověď od oficiálního servisu Mazdy, kde bylo řečeno, že pokud nepůjde o reklamaci baterie, není to problém.
 
Říkal jsem si, že když zastavím auto, cítím v kabině nějaký zápach. A už asi vím, co to bylo. A teď otázka - to tam donesla kuna nebo ta krysa nebo co to je dostala ránu od baterky nebo tam prostě chcípla? Mám fakt radost - takhle na Nový rok nasadit gumové rukavice a pěkně v mrazu na sídlišti se zbavit hlodavce a umýt to místo desinfekcí o_O

Zobrazit přílohu 32185
Presne toto isté som dnes videl v mojom aute, ale na opačnej strane, nie pri baterke.. nechápem, prečo tam liezla aby tam pošla hladom. Možno ju tam zahnala susedova mačka a ona tam zmrzla, netuším.
 
cau, nevite od ceho to muze byt?
IMG_8031.jpeg IMG_8030.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
kuna tezko ziju ve meste :) jedno to asi je jen me to zajima co to muze zpusobit :))

a hlavne jestli to je kuna tak jedno neni ne? :))) ta tam napacha skodu
 
Poslední úprava:
kuna tezko ziju ve meste :) jedno to asi je jen me to zajima co to muze zpusobit :))

a hlavne jestli to je kuna tak jedno neni ne? :))) ta tam napacha skodu
no evidentně je to od kuny bude se vracet ma to na stavbu hnízda mě udělala dobrou paseku jak na golfu tak na santaféčku pak začla kousat hadice a bylo po srandě golf v autorizaku přes pojistovnu a škoda 11 tisic a na santafečku kousala jednu a tu sejnou hadici od turba
 
Kuna, to tlumení jim na Mazdách chutná. Naštěstí jen to, nic jiného neokusují. Já měl úplně to samé. A kuny žijí všude, i ve městech. Koupit nějaký sprej a stříknout to. Jak jsem psal už jinde, já automaticky na nové auto dávám do motoru el. plašičku kun a mám klid.
 
kuna tezko ziju ve meste :) jedno to asi je jen me to zajima co to muze zpusobit :))

a hlavne jestli to je kuna tak jedno neni ne? :))) ta tam napacha skodu
Já to myslel tak že je asi jedno od čeho to je ale spíše zda řešíš co s tím dále
Též ziju v Praze a kuny jsou všude.
Moje funkční tipy.
Puncocha a psí chlupy do motorového prostoru.
Postřikem na kuny nastrikat motor i dekl.
Nebo třeba nějakým aroma sprejem na záchody.
Udrzuj motor i kryt čistý a voňavý. To kunam hrozně vadí.
Pak tam rádi lezou kočky ale ty nic nekousou.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já to myslel tak že je asi jedno od čeho to je ale spíše zda řešíš co s tím dále
Též ziju v Praze a kuny jsou všude.
Moje funkční tipy.
Puncocha a psí chlupy do motorového prostoru.
Postřikem na kuny nastrikat motor i dekl.
Nebo třeba nějakým aroma sprejem na záchody.
Udrzuj motor i kryt čistý a voňavý. To kunam hrozně vadí.
Pak tam rádi lezou kočky ale ty nic nekousou.

Samsung S22 256GB Tapatalk
no mě se nakou dobu pomahal bref do wc žluto modre kuličky to jim nejvic smrdí a to tam nelozily po nake době obměnit a nebo ten sprej

Kuna, to tlumení jim na Mazdách chutná. Naštěstí jen to, nic jiného neokusují. Já měl úplně to samé. A kuny žijí všude, i ve městech. Koupit nějaký sprej a stříknout to. Jak jsem psal už jinde, já automaticky na nové auto dávám do motoru el. plašičku kun a mám klid.
já zase slyšel že na tu el plašičku si zvyknou neměl bych to psat ale hodne pomohlo i toto sice se to blbe shání ale v polsku běžne dostupne tam kuna neni chraněna https://www.vigonez.cz/p/mars-50-pa...5kTSnw6qCd6xKbKiTRUmxh8hzuse1nBhoCFHsQAvD_BwE
 
wtf.. tak ja jdu shanet ty veci jak pisete .. diky !! je to ale divny, s autem se dost casto jezdi ty jo

mate nejkay tipy na ty spreje? ja doufam ze to bylo jen kdyz jsem byl na chalupe.. tam kde ted bydlim jsem uz ctvrty rok a nic ani si nikdo nestezoval z baraku ze by do garaze lezly kuny..
 
Poslední úprava:
Jo to docela odpovídá, je paráda to mít na rukách a pak od toho čistit i nářadí
 
Back
Top