• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Odstranění DPF a vše kolem

Však ono se to vyřeší, mají stejně začít dávat filtry do benzínu. Možná i skončí všechny spalovací motory, němci chtějí do roku 2020 zrušit motory a přejít na elektro a už do dávají i jako příkaz do unie
Az od roku 2030!!!! Ale i tak je to neskutecny nesmyls!!!
 
Tak ono hlavně, alternativní pohon na elektriku, nebude o moc lepší k životnímu prostředí než je nafta nebo benzín.
Výroba/recyklace bateríí nebo už jen samotná výroba elektřiny (jaderné elektrárny).

Nevím jak pro jiné, ale za mě není elektromobil východisko, co se životního prostředí týče.
 
Nesmysl, rege je po cca 200 km, moje auto už prodělalo 1060 dokončených regenerací, .....
Kde sa to da vycitat ? Minule som chcel v servise aby mi to vycitali pocitaca auta, nenasli mi taky udaj.
Nasli mi, ale udaj , ze posledna regeneracia pre napojenim na pocitac prebehla pred 380 km-ami, nasledne mi zacala dalsia regeneracia
po dalsich 80 km-och.
Ja mam stale pocit, ze u mna regeneracia prebieha cca po 500 km-och, obcas aj po 600 km-och.
Olejova hladina mi este nikdy neprekrocila ani rysku full (nie X) :cool:
 
no ja teda vim ze naftu uz fakt v mazde nechci.Ja sem ten pripad co popisuje Milda,s vidinou usetreni sem koupil naftu a krute sem doplatil.Mazda neni pro blbce bez penez...
 
no ja teda vim ze naftu uz fakt v mazde nechci.Ja sem ten pripad co popisuje Milda,s vidinou usetreni sem koupil naftu a krute sem doplatil.Mazda neni pro blbce bez penez...
A není to také tím, že sis nedal pozor, když si to auto kupoval?
 
tak urcite,ja puvodne jel pro jine auto..tenkrat sem sebou mel radoby mechanika ktery mi tu mazdu schvalil,ze je supr...bohuzel nebyla.No a o mazdach sem nevedel vubec nic.
 
Oni jsou fajn ty nafty jen se hold o to musi starat.muj predchudce na to kaslal a razem se z motoru ktery vyhral v jedne dobe oceneni nejlepsi naftovy motor stal to nejhorsi co mne kdy potkalo
 
Back
Top