• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Oprava příspěvku

sginfo

člen KLANu
44
...když jsem objevil nějaké chyby ve svém příspěvku, lze zveřejněný příspěvek ještě zeditovat? nebo ne, nemohu nikde najít nástroj, děkuji
sg
 
Zdarec, a proc ja jako vlastnik nemuzu svuj prispevek smazat / editovat kdy se mi zachce?
Vcera jsem pridaval prispevek a az dneska jsem si vsiml, ze tam mam chybu v odjetych km :p a chtel bych to opravit, ale bohuzel nelze :(
Je nejakej padnej duvod proc to nejde editovat?
 
Zdarec, a proc ja jako vlastnik nemuzu svuj prispevek smazat / editovat kdy se mi zachce?
Vcera jsem pridaval prispevek a az dneska jsem si vsiml, ze tam mam chybu v odjetych km :p a chtel bych to opravit, ale bohuzel nelze :(
Je nejakej padnej duvod proc to nejde editovat?

Máš jen omezený čas na edit, nevím jestli to je myslím 10 minut, kecal bych
 
Zdarec, a proc ja jako vlastnik nemuzu svuj prispevek smazat / editovat kdy se mi zachce?
Vcera jsem pridaval prispevek a az dneska jsem si vsiml, ze tam mam chybu v odjetych km :p a chtel bych to opravit, ale bohuzel nelze :(
Je nejakej padnej duvod proc to nejde editovat?
Protože tu byli experti, co v rámci pálení mostů (někdo je třeba při nějakém flamewar urazil a rázem byl pro ně celý MazdaKlan eklhaft) byli schopní odmazat každou blbost, co kdy vyplodili, takže se tím totálně znepřehlednil obsah. Jinak viz @Nareb ...
 
Back
Top