• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Ostrava a okolí

Co se ještě někdy před koncem roku sejít? ?
Můžeme někde v Ostravě, ta je celkem dobře dostupná asi pro všechny. A pokud někdo víte, že máte nějaký volný víkend, klidně sem s návrhy.. ?
Jsem taky pro, víkendy mám zatím volné všechny krom příštího. Potom to už je kdo dřív příjde ten dřív.... (rodina nebo mazda :D)
Tak, ono tady na tom Ostravsku je nějaké mrtvo.. Někdo to tu musí rozhýbat ?
Když jsem to zkusil já dostal jsem 3 odpovědi :D držím palce ale už teď vidím, že to chtělo ženu pro více odpovědí :D
 
Jsem taky pro, víkendy mám zatím volné všechny krom příštího. Potom to už je kdo dřív příjde ten dřív.... (rodina nebo mazda :D)

Když jsem to zkusil já dostal jsem 3 odpovědi :D držím palce ale už teď vidím, že to chtělo ženu pro více odpovědí :D
A to jsme to tu ještě s @HHBota zakecali, a je mi jasné, že málo kdo se bude dívat na pár stránek zpět.. ?

Jako nečekám, že by se nás sešlo třeba dvacet. Ale snad pár lidí by se našlo.. pokecat, omrknout auta, sednout pak klidně na kafe.. ?

Možná bych to nechala někdy na začátek prosince, klidně hned první víkend.

Taky přemýšlím, jestli by nebylo lepší pak založit nové vlákno, ať je to víc na očích ?
 
Tak, nastal čas se připomenout se srazem. ?

10.12., co vy na to?

Tento víkend to nedávám, jsem marod, a do toho Mazdici čeká úprava ŘJ u našeho Mistra ?

Pokud bude alespoň pár lidí souhlasit, tak pak založím samostatné vlákno, kde doladíme čas a konkrétní místo. ?
 
No, speciálně ty s tím časem.. ? Nevím, jak se ti trefit do termínu ?
Tak buď čas mít budu a přijedu nebo budu mít zase smůlu ? na mě se bohužel moc hledět nedá protože většinou vím jestli budu o vikendu doma až ve čtvrtek. Ale nechal bych termín alespoň až budeme mít přezuto na letní ?
 
Tak buď čas mít budu a přijedu nebo budu mít zase smůlu ? na mě se bohužel moc hledět nedá protože většinou vím jestli budu o vikendu doma až ve čtvrtek. Ale nechal bych termín alespoň až budeme mít přezuto na letní ?
Já vím, s tebou je těžké pořízení ?

Na to jsem myslela, že až budeme mít letňáky.. ale vzhledem k počasí, to bude možná tak až v květnu ?
 
Back
Top