• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Ostrava a okolí

Klucí něco plánují teď v Ostravě. Pro ty co netuší -> Facebook -> MAZDA - Moravia unit
 
@Radek OV Chtěl jsem ještě doplnit LEDky na RZ, ale není vůle. Kdybys mi je přibral, budu rád ;)

A co se to plánuje, pro ty, co nechtějí studovat FB...
 
Nenašel jsem.. Zkus přímo odkaz :)


Neparkujes v technolog.parku?:)

Nebudete chtít někdo podložky pod rz mazdaklan a případně ještě něco od Naturala např. ledky? Že bychom to vzali hromadně :)
Nene tam neparkuji, to asi nebudu já :) viděl jsem tu poblíž taky jednu bílou mazdu3 BN
 
Tak v technolog parku parkuje červená M3 BM/N? na 18" stříbrných alu a RZ "1TL"...někdo zdejší? :)
 
Zdravím všechny příznivce Mazda z Ostravy a okolí nechystá se nějaké setkání jezdím po Ostravě a zatím jsem vyděl 2 Mazdy z Klanu
 
@NIN SHIRO Něco mělo proběhnout, viz. výše. BTW, nepotkali jsme se náhodou v sobotu dopoledne na Místecké v Ostravě? Odbočoval jsi k Makru.
 
Nemám rámečky. Jsem tě předjel a pak jsi ty předjel mě a odbočil doprava :) To tvoje křídlo se nedá přehlédnout. Navíc to máš vyladěné do černa ?
 
Nazdárek, líbí se mi nápad našich Pražáků, co se tak sejit na e-motionu, projet motokáry ať dostaneme ven trošku adrenalinu? Dá se tam pak i posedět, testy nevím teď jak řeší :/ byl by zájem?
 
Back
Top