• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ostřikování předního skla, ostřikovače, náplně

Ahojte. Po nejakom case mi pravy ostrekovac (spolujazdcov) prestal rozprasovat a striekat na cele okno a bol z toho iba slaby prud vody tak cca 15-20cm od dyzy. Po urcitom case sa to stalo aj na lavom(soferovom). Teraz oboje striekaju iba do 15 cm slaby prud vody.
Ked by som chcel rozobrat/vycistit dyzy mate niekto navod ako sa k nim dostat? Treba tam rozobrat aj ten plast kde su osadene dyzy alebo da sa to aj bez toho?

Dakujem
 
Najlepšie spravíš, ak zmeníš značku kvapaliny v ostrekovači a v budúcnosti už budeš používať inú značku nemrznúcej aj letnej zmesi, ako doteraz.
Nalej, doplň nádrž do plna s novou kvapalinou, vystriekaj celú nádrž a do prázdnej nádržky nalej už nemrznúcu kvapalinu od iného výrobcu.
 
Takze iba vystriekat vsetku vodu a dat inu znacku kvapaliny? Nejaka rada s ktorou mate dobre skusenosti?
 
Ja jsem zatím 3 zimu spokojený s carlson směsi do -30. Nezaznamenal jsem na BM žádný problém.
 
Takze iba vystriekat vsetku vodu a dat inu znacku kvapaliny? Nejaka rada s ktorou mate dobre skusenosti?
U mňa už mnoho rokov nerobí žiadny problém kvapalina kupovaná v LIDL.
Ale už sa stalo, že som u nich nakúpil aj šaržu s nepríjemným zápachom (balenie rovnaké), radšej som to vylial do kanalizácie, akoby som to mal čuchať v aute.
 
Back
Top