• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

pro někoho možná přínosné, pro jiného úsměvné, ale vězte že existuje mnoho řidičů, co dělají podobné nesmyslnosti při řízení aut a ještě by se klidně hádali, že je to tak správně. Článek ZDE
Mlhovky nemam rucku zatahuju jen pri parkovani a na krizovatkach spojku drzet nemuzu pac po chvilce zustane vyset coz naznacuje to ze neprovadim udrzbu coz neni pravda z kopce brzdim motorem protoze je pri tom mensi spotreba klimu nemam a nezahrat wankel pri startu to bych si naliskal :D no a co se dalkoveho zamknuti tyce :p mozna bych to nemel zverejnovat ale auto nezamykam protoze nemam central ani dalkac a musel bych obchazet CELE AUTO! tot vse o mojich zlozvycich mozna tomu bude malo kdo verit ale svetla zhasinam i na prejezdech uplne protoze kolikrat na volnobeh zhasne i motor :D jedina vec co delam je ze pred startovanim vyzkousim jestli nemam zarazeny i kfyz nejsem z tech co by po parkovani zaradili a nikdo v mem aute neechce jezdit jistota je jistota B-)
 
Poslední úprava:
Tímto veřejně děkuji @marabu za myslím si dost rozumnou cenu na povinné ručení.
Všem kterým se zdá že platí moc doporučuji si to nechat nezávazně propočítat...
Komunikace jak po telefonu, mailu i tady v SZ na jedničku :D
 
Tímto veřejně děkuji @marabu za myslím si dost rozumnou cenu na povinné ručení.
Všem kterým se zdá že platí moc doporučuji si to nechat nezávazně propočítat...
Komunikace jak po telefonu, mailu i tady v SZ na jedničku :D

Rádo se stalo a i já děkuju!

Kdo chce, jsem tu pro Vás :) Pošlete scan stavajici sml, nebo popis toho co chctete a nechcete a poslu obratem nabidku.

U Petra byla uspora tusim skoro 50%?! Už přesně nevim, klidně mne oprav :)


Popř. k řešení pokut - od října se zdražuje, teď je to ještě za 2799,-Kč/r, po zadání Bonusového kódu "19952" máte navíc měsíc zdarma. Vyjde to cca na sedm Kč denně :p

Sám využívám, klientů to dávám k povinku, zatim 100% úspěšnost :)

http://www.resenipokut.cz/objednavka.html?scrollto=obsah
19952
 
Poslední úprava:
tohle auto už tu párkrát je, tady je slušnej přehled jeho výkonů. Smekám ....


 
Dnes jsem dal jasný vzkaz všem kuřákům v praci. Nutno dodat že jako odnauceneho kuřáka mě to i bavilo:smuggrin:. Rozkaz zněl jasně vše zničit.:rolleyes:
 

Přílohy

  • P_20150923_093407.jpg
    P_20150923_093407.jpg
    526,4 KB · Zobrazení: 32
Obnovuju tenhle prispevek a pripominam, ze od října se zdražuje na 4tis, kvuli legislativnim zmenam - prodluzuje se promlceci lhuta na 2 roky, teď je to ještě za 2799,-Kč/r, po zadání Bonusového kódu "19952" máte navíc měsíc zdarma. V prepctu pres dve kila mesicne.
Kdo si jeste neudelal a vaha - rozhoupejte se. Obnoveni za rok vychazi z puvodi ceny, takze i dalsi roky se setri, skoda za totez paltit 4ku...


http://www.resenipokut.cz/objednavka.html

bonusový kód: 19952
 
Docela zajímavý článek v dnešním světě motorů ( mrknul jsem zatím jen tabulku) uvádí měření emisí na základě novinářské aféry VW. Kde je uvedené překročení u současných aut včetně Mazda. A je zřejmé, že nikdo neni ok, což se čekalo.

Odesláno z mého ASUS_T00P

edit Vitus: sloučeno, netřeba vlastního topicu ,-)
 

Přílohy

  • uploadfromtaptalk1444057436667.jpg
    uploadfromtaptalk1444057436667.jpg
    770,7 KB · Zobrazení: 21
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top