• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Ovládání el.oken

Sylva323

nový člen
11
Mám problém,okénko u řidiče jde stáhnout,ale když chci vyjet nahoru tak padá dolu.Pak musím přerušovaně mačkat čudl na zavření aby vyjelo. V čem by mohl být problém.
 
Mám problém,okénko u řidiče jde stáhnout,ale když chci vyjet nahoru tak padá dolu.Pak musím přerušovaně mačkat čudl na zavření aby vyjelo. V čem by mohl být problém.
máme samý problém u mazdy 626 rok 2001, okno u řidiče stalo se to když se na motoru dělala generálka a auto bylo asi 3 týdny na dílně, bez motoru a bez baterie , manuální zavírání první poloha funguje ok , druhá poloha automatické dovření okno dojede nahoru a pak sjede do půlky, automatické otevírání druhá poloha funguje ok. Dělá to i po výměně stahovacího mechanismu ve dveřích a a celého ovládání na straně řidiče. Celé mi to připadá jako kdyby bylo špatně naprogramované ale poradit mi s tím nikdo neuměl jak to přeprogramovat
 
Back
Top