• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Polepení kastlíku kobercem

M3grey

rodinný člen KLANu
2 101
Trošku mě štve ten holý plast kastlíku před spolujezdcem, tak přemýšlím, že bych ho polepil kobercem. Asi koupím něco s lepící vrstvou /nechce se mi nanášet lepidlo ve spreji/. Realizoval jste někdo?
 
Myslím že nějaký semiš samolepicí od 3d carbon na Barrandově. Ale při velkých vedrech se to lehce odlepilo v ohybech takže asi ještě něco lépe lepiveho. Někteří calounici nabízí že to realizují z vlastních zdrojů. Já bych třeba rád ocalounil zbytek středové konzole jako má šestka.

Mazda 3 BN
 
Aha, vypada to trosku jako flock. O tom jsi nepremyslel? To me ted napadlo dodatecne, ze by to mohla byt dobra volba?
 
Do kastlíku je to super, ale nesnáším, když je takhle vypolstrovaná kapsa ve dveřích - holt jsem prase... ?

Jinak co zkusit nějaké lepidlo ve spreji? Na textil je to super řešení.
 
Pokud bude opravdu dobře držet tak naprosto ideální. Použil bych ho pro opravu toho odchlipnuti. Jinak bych vylepil ještě tu díru pod loketkou. A nejlépe koupil z Mazdy 6. Ta má totiž všechny tyto části potažené už z výroby. Ale ten kaslik i ta konzole asi nebude stejná jako v trojce.

Mazda 3 BN
 
A nejlépe koupil z Mazdy 6. Ta má totiž všechny tyto části potažené už z výroby. Ale ten kaslik i ta konzole asi nebude stejná jako v trojce.
Kastlik ano, ale nic víc potaženého v M6 nemám, ani díru pod loketkou, ani tu zatahovaci na nápoje ?
 
Asi záleží na ročníku. Já jezdil v sestce která měla i tu díru pod loketkou. Mě by zajímalo jestli ten kaslik není stejný v M6 2018 a M3 2018.

Mazda 3 BN
 
Tak flock pry ne, nejsou schopni z fyzikalnich pricin "dostrelit" ta vlakna do spodni casti kastliku. Leda nejaka ultra vykonna prumyslova masina
 
Ani nevím jak ten flock vypadá. Bohužel musím to své opravit. Lepící strana semiše se na ztvarovanych částech odchlipla.
Nejlépe to má řešený přímo M6 z výroby. Škoda že zde je kvůli ceně absence. Totéž by bylo fajn v kapsách dveří.

Mazda 3 BN
 
Nemáš schované šablony? Mě se to odchliplo tak šablony bych pouze obkreslil a vystrihl...

Mazda 3 BN
 
Podívej jsou zlikvidované, použil jsem pečící papír, "vylisoval" ho podle kastlíku, podle potřeby dostříhal a obkreslil na folii na koberci. Co máš za koberec, že se to odchlíplo?
 
Takový semiš co se lepí na karoserie. V ohybech se odchlipl v těch vedrech. Rozhodně nechápu ten zub v kastliku který to dost zhoršuje. Proč to není rovný jako u M6. Můj kaslik je nahoře v tomto vlakne.

Mazda 3 BN
 
A jak si lepil tu tvarovanou stranu kaslíku? Máš to z jednoho kusu nebo jsi to nějak dolepoval?
 
Já jsem si říkal jak si to dal že tam není vidět přechody. Mohli to taky nechat rovné...

Mazda 3 BN
 
Back
Top