• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Ponovoroční sraz PRAGUE UNIT a příznivců 3.1.2016

kde se setkat ?

  • OC Šestka

    Hlasy: 0 0,0%
  • OC Černý most

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    5
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 944
Jak už nadhodil @Nahasapimapetilon , pojďme udělat srázek hnedle po Novém roce. Takže 3.1. v neděli od cca. 16ti hodin ?

Na Harfě v teplíčku!
 
Poslední úprava:
Nerikam, ze bych se pak hned ucastnil, ale proc se v drtive vetsine pripadu planuje sraz na vikend/svatek? Co je spatneho na odpolednich/vecernich hodinach pracovniho dne?
 
Jednak je to uz takova tradice a za dalsi dost lidi jsou mimo prazsky a tak je narocnejsi se zucastnit :)
 
Já budu muset hned první sraz nového roku napsat omluvenku.
Každopádně potom zase budu až do konce roku na všech srazech, pokud se mi podaří vyrovnat letošní srazovou bilanci :)
 
Teda pokud jedete někam, kde je sníh
hory super o tom žádná, s tim sněhem si na to kápnul. český hory budou na silvestra na blátě :confused: každopádně banda lidí, hromada alkoholu a horská chata.... no dyť asi víš ;)
 
Za mě letiště když bude teplo (<= 0), jinak kromě šestky je mi to celkem jedno...
 
tááákže zítra v 16 hodin na Harfě garáže v mínus dvojce jako vždy. Kdo všechno dorazíte?
 
Garaze jsou bez sance plny, stojime venku a sedime nahore v jidelni casti pobliz KFC


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
No nehraje se dnes nahodou hokej "na Sparte", tedy v Sazka arene? Bych se nedivil, kdyby kvuli tomu byla plna garaz Harfy.
 
Back
Top